Cieszyn Na sygnale

Wypadek na basenie. 17-latek trafił do szpitala

Fot. Basen Strumień / Facebook

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś na basenie miejskim w Strumieniu. W wodzie topił się młody człowiek…

Jak informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, około godziny 11.10 ratownik wodny zauważył unoszącego się na powierzchni wody nieprzytomnego mężczyznę.

– Natychmiast podjął czynności ratownicze, wyciągnął go z wody i rozpoczął udaną resuscytację. Poszkodowany 17-latek trafił do szpitala. To mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame. Opiekunowie grupy przebywającej na basenie zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi – mówi Krzysztof Pawlik.

17-latek został przetransportowany do cieszyńskiego szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strumieński basen po tym zdarzeniu został zamknięty na resztę dnia.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
22 dni temu

Przykre, że niektórzy na podstawie krótkiej informacji dopowiadają sobie sami historię i rzucają oskarżeniami. Nikogo nie obchodzi jaka była prawda tylko szukanie sensacji.

Eli
Eli
23 dni temu

Jeżeli Panie opiekunki zajmowały się podopiecznymi z Strumieńskiego DPS tak samo jak w ostatnią niedzielę 17 lipca nadzorowały je w Parku to współczuję tym biednym dzieciom. 2 opiekunki pitu pitu ploteczki, jedna na telefonie, jedna faktycznie zajmowała się dziećmi. Więcej opiekunek nie zauważyłem a była to spora grupka dzieci. Mam nadzieję że ktoś wyciągnie wnioski z tej sytuacji a osoby zaniedbujące swoich obowiązków poniosą konsekwencje.

Agnieszka
Agnieszka
23 dni temu
Reply to  Eli

Proszę Cię miały chodzić krok w krok za prawie dorosłym chłopakiem. Masz dzieci ? Chociaż by 2 ? Też tak chodzisz krok w krok nie siedzisz na telefonie nie czytasz książki ? Tak mam to rozumieć .. takie wypadki się zdarzają i nie ma co tu szukać winnych w opiekunach … Szkoda czytać tak głupie komentarze jak twoje

Hermenegilda oryginał
Hermenegilda oryginał
23 dni temu

Jak poniższe komentarze mają się do artykułu? Liczę że nasz troll portalowy chociaż trochę rozjaśni temat.

"Problem jest inny"
"Problem jest inny"
23 dni temu

Spróbuj sama, jako portalowy troll dasz radę.

Multikulti jest O.K.
Multikulti jest O.K.
23 dni temu

W całych Niemczech następuje wzrost przemocy wśród gangów cudzoziemców w kompleksach pływackich na świeżym powietrzu. Wiele masowych bójek między gangami składającymi się głównie z obcokrajowców zostało uchwyconych kamerką, a następnie opublikowanych w mediach społecznościowych.