Bielsko-Biała Sport

XV Beskid Cup za nami. Łukasz Pietsch niepokonany! (ZDJĘCIA)

Fot. Natalia Tokarska
Fot. Natalia Tokarska

Gorąco było przez ostatnie dni na kortach tenisowych Hotelu Spa Jawor w Jaworzu. I to nie tylko za sprawą żaru lejącego się z nieba. Gwiazdy rywalizujące w XV Beskid Cup skutecznie podgrzewały atmosferę. Łowcy autografów nie mogą być zawiedzeni!

Od 9 sierpnia o tytuł mistrza tenisa walczyli m.in. Urszula Dudziak, Beata Ścibakówna, Henryk Sawka, Wojciech Dąbrowski, Jan Englert, Jacek Mezo Mejer, Łukasz Pietsch, Robert Stockinger, Przemysław Sadowski, Robert Janowski, Mariusz Kałamaga. Przez cztery dni emocje rosły, a podczas finału sięgnęły zenitu.

W finałowej, fantastycznej rozgrywce zmierzyli się Jacek Mezo Mejer i Łukasz Pietsch (Kabaret Hrabi). Po ostrej walce to Łukasz Pietsch zdobył tytuł mistrza Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich i Puchar Banku BNP PARIBAS. Srebrny medal zawisł na szyi Jacka Meza Mejera, a brązowy – Wojciecha Dąbrowskiego. Warto dodać, że to nie pierwszy puchar kabareciarza formacji Hrabi. Od czterech lat wiedzie prym w tenisowych rozgrywkach gwiazd. Piotr Gąsowski żartował nawet, że… przestanie być zapraszany na Beskid Cup, by dać szansę na zwycięstwo innym.

Oprócz turnieju artystów, rozegrano także Deblowo-Mixtowy Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Zwyciężyli Urszula Dudziak i Robert Stockinger, drugie miejsce zajęli Przemysław Żejmo i Bogdan Kłys, a trzecie Maria Borzyszkowska i Wojciech Tylka.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Super gmina super impreza BRAWO JAWORZE.