Bielsko-Biała Na sygnale

Mężczyzna siedział na parapecie. Powiadomiono służby | ZDJĘCIA

– Mężczyzna siedzi na parapecie, na balkonie – takie zgłoszenie wpłynęło z WCPR w niedzielę wieczorem. W rejon bloku przy ul. Komorowickiej w Bielsku-Białej wysłano wszystkie służby, w tym dwa auta z JRG1 ze skokochronami.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 20.55. – Po dojeździe na miejsce okazało się, że na balkonie nikogo nie ma, a świadek twierdził, że mężczyzna tam był i nawet dysponował zdjęciem. Nasze działania polegały na ustaleniu, czy ten mężczyzna jest w mieszkaniu. Niestety drzwi do mieszkania nikt nie otwierał, rozstawiliśmy drabinę mechaniczną. Ratownicy wyjechali w koszu drabiny obok wskazanego balkonu. Dopiero na prośbę tych ratowników mężczyzna otworzył drzwi do mieszkania – powiedział nam st. asp. Paweł Hess z JRG1 w Bielsku-Białej

Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Komorowice Krakowskie, zespół ratownictwa medycznego i policja.

google_news