Bielsko-Biała Na sygnale

Zderzenie aut na skrzyżowaniu. Jeden z pojazdów uderzył w latarnię | ZDJĘCIA

Dwie minuty po północy na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z ul. Legionów w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, jeden z pojazdów uderzył w latarnię. Na miejsce wezwano wszystkie służby.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 00.02. Kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, wyjeżdżając z ul. Legionów w kierunku ul. Komorowickiej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem osobowym marki Hyundai, który poruszał się ul. Paderewskiego, w kierunku ul. Komorowickiej, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Wskutek zdarzenia Hyundai uderzył w latarnię.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników zdarzenia, nie było konieczności hospitalizacji. Godzinę później jeden z pasażerów zgłosił ból szyi, na miejsce ponownie wezwano ZRM. Mężczyźnie udzielono pomocy i skierowano do SOR.
Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Zdarzenie zakończono postępowaniem mandatowym.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji. Do czasu przyjazdu drogówki miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol operacyjny policji i strażacy z JRG1.

google_news