Bielsko-Biała Na sygnale

Z zawiniątkiem w aucie

Nawet trzy lata mogą spędzić w więzieniu dwie młode kobiety podejrzane o posiadanie marihuany. Do tego dochodzi jeszcze zarzut znieważenia policjantów.

Jak relacjonuje przebieg zdarzenia policja, tajniacy podczas patrolowania miasta zatrzymali do kontroli pojazd kierowany przez 23-letnią kobietę. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami usiłowała schować pod tapicerkę jakieś  zawiniątko. Nie umknęło to ich uwadze. Okazała się, że to marihuana (policja nie podaje ile tego było). Kobieta została zatrzymana.  W tym czasie na miejscu pojawiła się jej 22-letnia koleżanka, która miała zaopiekować się samochodem. Jak twierdzą funkcjonariusze zachowywała się wobec nich lekceważąco i arogancko. W pewnym momencie miała nawet w stosunku do nich użyć niewybrednych obelg i wulgaryzmów.  Na miejsce wezwano posiłki. Obie kobiety zostały zatrzymane i doprowadzone na komendę. Podczas przeszukania mieszkania młodszej z nich i tam znaleziono środku odurzające.

Dodatkowo od 23-latki  pobrano krew, aby sprawdzić czy przypadkiem nie prowadziła pojazdu pod wpływem niedozwolonych substancji.  Jeśli tak, czeka ją kolejny zarzut i zakaz prowadzenia pojazdów.

Ekosolar2_desktop
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
11 miesięcy temu

Przecież to był personel Straży Obywatelskiej w czasie służby a narkotyki były po prostu wabikiem na dzieci szatana Nadgorliwość policjantów powinna zostać ukarana

Paweł
Paweł
11 miesięcy temu
Reply to  Arek

Zgłoś się na Olszowke

Marek
Marek
11 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Ani slowa wiecej