Bielsko-Biała Na sygnale

Z zawiniątkiem w aucie

Nawet trzy lata mogą spędzić w więzieniu dwie młode kobiety podejrzane o posiadanie marihuany. Do tego dochodzi jeszcze zarzut znieważenia policjantów.

Jak relacjonuje przebieg zdarzenia policja, tajniacy podczas patrolowania miasta zatrzymali do kontroli pojazd kierowany przez 23-letnią kobietę. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami usiłowała schować pod tapicerkę jakieś  zawiniątko. Nie umknęło to ich uwadze. Okazała się, że to marihuana (policja nie podaje ile tego było). Kobieta została zatrzymana.  W tym czasie na miejscu pojawiła się jej 22-letnia koleżanka, która miała zaopiekować się samochodem. Jak twierdzą funkcjonariusze zachowywała się wobec nich lekceważąco i arogancko. W pewnym momencie miała nawet w stosunku do nich użyć niewybrednych obelg i wulgaryzmów.  Na miejsce wezwano posiłki. Obie kobiety zostały zatrzymane i doprowadzone na komendę. Podczas przeszukania mieszkania młodszej z nich i tam znaleziono środku odurzające.

Dodatkowo od 23-latki  pobrano krew, aby sprawdzić czy przypadkiem nie prowadziła pojazdu pod wpływem niedozwolonych substancji.  Jeśli tak, czeka ją kolejny zarzut i zakaz prowadzenia pojazdów.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
1 miesiąc temu

Przecież to był personel Straży Obywatelskiej w czasie służby a narkotyki były po prostu wabikiem na dzieci szatana Nadgorliwość policjantów powinna zostać ukarana

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  Arek

Zgłoś się na Olszowke

Marek
Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Ani slowa wiecej