Bielsko-Biała Na sygnale

Zaginiona bielszczanka znaleziona martwa

Foto: KMP Bielsko-Biała

Tragiczny finał poszukiwań 33-letniej Izabeli Sz. Bielszczanka znaleziona została martwa poza powiatem bielskim. Ciało spoczywało w stawie. W sprawie zatrzymano jedną osobę.

– Mogę potwierdzić, że zwłoki zaginionej kobiety odnalezione zostały na terenie województwa śląskiego – mówi Roman Szybiak z bielskiej policji. – Policjanci zatrzymali w związku z tym jedną osobę.

Tyle policja. Śledztwo prowadzone jest odtąd pod nadzorem prokuratora. Przypomnijmy – 33-latka, będąc w szóstym miesiącu ciąży, wyszła wczoraj (w piątek 18 października) z domu, z zamiarem dotarcia do lekarza, prawdopodobnie w Katowicach. Nie wróciła jednak do domu. Dzisiaj od rana rozpoczęto w związku z tym poszukiwania. Policja przesłuchała męża kobiety – pracownika bielskiej Straży Miejskiej, rodzinę i jej znajomych. W poszukiwania włączyli się znajomi z pracy Izabeli Sz., która na co dzień była zatrudniona w dziale środowiskowym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. Jeszcze w południe planowano spontanicznie utworzenie grup cywilnych, które miały za zadanie penetrowanie miasta. Do akcji włączyli się taksówkarze i kierowcy MZK. Późnym wieczorem dzisiaj było już jednak jasne, że wysiłki te nie są potrzebne.

– To prawdziwy dramat, jesteśmy zszokowani – mówią znajomi bielszczanki. – Była taką ciepłą osobą, przyjazną ludziom. Wszyscy ją lubili w pracy.

O najnowszych faktach w sprawie piszemy w materiale: Przyznał się do zabicia żony. Kobieta była w ciąży

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
34 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Izabela
Izabela
3 lat temu

Powinni go ciąć pomału a rany sypać solą a nie więzienie gdzie dostanie jeść pić i będzie miał apartament.

monika
monika
3 lat temu

Byla to bardzo mila osoba.Sporo m,i pomogla.zal straszny….

Ania brzeszcze
Ania brzeszcze
3 lat temu

Przykre nie mogę uwierzyć poznałam osobiście mila osoba bardzo fajna babka

Michał
Michał
3 lat temu

Upiorna sprawa. Pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pada ofiarą zbrodni. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to był jakiś frustrat, który chciałby odegrać się na OPS-ie za potencjalnie niesprawiedliwą decyzję, ale żeby własny mąż?! I to w dodatku człowiek, którego powinny obowiązywać zasady honorowe, bo mundurowy strażnik miejski. Ba….taki człowiek powinien być wzorem dla nich. A poza tym, ona była w ciąży. A kobietę w ciąży, to się powinno, przysłowiowo na rękach nosić, a nie bić. Nie wiem, jak wy to sądzicie, ale MOPS w tym momencie zawalił w moim mniemaniu. Czy tam była Niebieska Karta???? Czy ona się bała, że będzie wstyd?… Czytaj więcej »

balbina
balbina
3 lat temu
Reply to  Michał

on jest furiatem i nie obliczalnym człowiekiem nie rozumiem jednego teraz twarz mu zakrywaja boi sie samo sadu sory ale jak przyszedł zgłosic w piatek ze zagineła wiedział ze zabił jeszcze sobie pozwolił na drwiny sory co moze napisze ale nasza policja dała sie mu wrobic jak dziecko widac jak sie do wszystkiego angazuja i idzie im praca napisze jeszcze jedno wcale sie tego nie wstydze ani nie boje bo pani dzielnicowa z tragutta jest oporna w swoich obowiazkach i niech sobie poczyta na swój temat bo wie dobrze o czym pisze on brał udział razem z policja w jej… Czytaj więcej »

Krycha
Krycha
3 lat temu

Zabił ją jej własny mąż. 99% morderstw popełnianych jest w rodzinach.

Adam
Adam
3 lat temu

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny. Tylko kara śmierci w wypadku znalezienia winnego. Tylko. Nic innego nie jest równe. Bólu rodzinie to niestety nie umniejszy ale powinna być ta osoba skazana na karę śmierci. Niestety nie doczekamy tego i będziemy płacić podatki na takie osoby mające luksusy i wszystko co trzeba w więzieniu. Świat jest niesprawiedliwy niestety.

Halina
Halina
3 lat temu

Bardzo współczuje rodzinie takiej tragedi powinna być kara śmierci przywrócona za takie czyny a nie cela bo to my podatnicy utrzymujemy takich drani a tu podwójne nieszczęście bo jeszcze dzieciątko nie narodzone

Lucy
Lucy
3 lat temu
Reply to  Halina

Nie wiem czy jesteście ludźmi wierzącymi w Boga ale chyba nie skoro uważacie że człowiek może odbierać życie drugiemu człowiekowi. Tylko Bóg może odbierać życie tak samo jak tylko On jest dawcą życia.
Bardzo współczuję rodzinie , nie da się opisać bólu przez który przechodzą oby Bóg dał im siłę przejść przez to , jednak do więzień dociera ewangelia Jezusa Chrystusa i wielu ludzi porzuca złą drogę, przyjmując Jezusa jako swojego Pana doznają przemiany duchowej mocą Bożą. To że nie ma kary śmierci daje im możliwość nawrócenia się do Jezusa.

Pedagog
Pedagog
3 lat temu
Reply to  Lucy

Inaczej byś Lucy piała jakby ci bliskiego zwyrol zajebał

Smerf
Smerf
3 lat temu
Reply to  Lucy

Lucy a u Ciebie z głową wszystko ok, bo sądząc po wpisie to nie bardzo. Jak by Bóg istniał, to nie powinien dopuścić do takiej tragedi

Baks
Baks
3 lat temu

Sam się utopiła ?

Karolina
Karolina
3 lat temu
Reply to  Baks

To jest koleżanki kuzynka .wiem tyle że mają kogoś już. Powinna być karą śmierci bo ona była bardzo ďobrym człowiekiem. Pomocnym .jej mąż P. Szukaj ja gdzie się da .

Karol
Karol
3 lat temu
Reply to  Karolina

No to Ty nie jesteś za dobrym człowiekiem. Morderstwo to morderstwo. Niezależnie od sytuacji zabicie człowieka z PREMEDYTACJĄ (a w wypadku kary śmierci nie masz nagłej doraźnej sytuacji konieczności tylko działanie z premedytacją)

Krycha
Krycha
3 lat temu
Reply to  Karolina

Jej mąż ją przecież zabił.

Kamil
Kamil
3 lat temu

Życie…Tak jej było widocznie pisane

Dorota
Dorota
3 lat temu
Reply to  Kamil

Zamilcz kretynie !

MARIUSZ
MARIUSZ
3 lat temu

Winny takiego czynu powinien otrzymać kare smierci ale takiej smierci ktora by byla dluga bolesna aby sam zaczol prosic aby skrocono juz mu męki i zadnych praw ulgowych w stylu prawa czlowieka tylko proste prawo bez prawa do podwarzenia! odebrales zycie (życia) bedziesz cierpial a i tak je stracisz bo to nie moze byc normalne ze odsiedzi czy bedzie do konca zycia siedział i będzie z naszych pieniędzy utrzymywany!!!!!!!! Kara śmierci!!!! Śmierć za Śmierć!!!!!!!

Łysy
Łysy
3 lat temu
Reply to  MARIUSZ

Ja bym zaczął od kary więzienia za ortografię

Lucy
Lucy
3 lat temu
Reply to  MARIUSZ

Czy Bóg pozwolił człowiekowi się mścić? Czy Jezus raczej nie naucza aby za zło nie oddawać złem?

Ula
Ula
3 lat temu
Reply to  Lucy

Nie wiem czy Bog pozwala sie mscić ale wiem że nie pozwala zabijac a w tym wypadku to podwojne morderstwo 6 miesiac ciaży powinna być wysoka kara to jest straszna zbrodnia

Bielszczanin
Bielszczanin
3 lat temu

Wyrazy współczucia dla rodziny. Nic już nie przywróci im życia, ale jeśli ktoś jest za to odpowiedzialny to tylko kara śmierci!

Wiesław
Wiesław
3 lat temu
Reply to  Bielszczanin

Ok tylko kto ją miałby wykonać tą karę śmierci.To jest bardzo ciężki temat

Milusii
Milusii
3 lat temu
Reply to  Wiesław

Ja mógłbym

Basia
Basia
3 lat temu

Ja też uważam że za to morderstwo kara śmierci

Magdalena
Magdalena
3 lat temu

Jestem zszokowana śmiercią tej Pani i jej nienarodzonego dzieciątka ! Po prostu bramki słów ! Coś potwornego!

Ryszard
Ryszard
3 lat temu

Tragedia ,wyrazy współczucia dla rodziny. Jeżeli ktoś przyczynił się do tej tragedji to z całą stanowczośćcia domagam się przywrócenia kary śmierci. Jest zbrodnia to musi być kara!

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Co się działo w głowie tego człowieka że dopuścił się takiej zbrodni?

Gaga
Gaga
3 lat temu
Reply to  Anonimowo

To nie człowiek tylko potwór

Valdi
Valdi
3 lat temu

Nie wiem kto ją pozbawił życia i jej nienarodzonego fzieciaczka, ale jeśli ktoś to zrobił to nie powinien dostać więziennej celi. Kogoś takiego powinno się… krajać i solić przez długie tygodnie a potem stryczek, żeby nie sponsorować takiego przez 15 czy 25 lat.

Tomasz
Tomasz
3 lat temu
Reply to  Valdi

Straszna sytuacja,przykro czytać.Wspolczuje

Mała
Mała
3 lat temu
Reply to  Valdi

Mąż-jakie to proste

LOL
LOL
3 lat temu
Reply to  Mała

MĄŻ TO CZŁOWIEK OBCY, BLISKIMI SĄ DZIECI i MATKA, ojciec nie koniecznie.