Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu Komplex- Bud!

Ponad trzydzieści lat doświadczenia, solidność, fachowość, setki zrealizowanych obiektów i zadowolonych klientów. Tak w ogromnym skrócie można opisać firmę Komplex-Bud, która buduje obiekty mieszkalne i komercyjne na terenie Śląska Cieszyńskiego i okolic. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą, nawet najbardziej wymagającą inwestycję!

Od rodzinnej firmy do nowoczesnego przedsiębiorstwa budowlanego

Nasza historia zaczęła się w roku 1990. Zaczynaliśmy jako niewielka, rodzinna firma, która w 2010 roku przekształciła się w spółkę z o.o. W ciągu ponad 30 lat działalności postawiliśmy setki budynków na terenie Śląska Cieszyńskiego i okolic, zdobywając nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim zaufanie klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz deweloperami, realizujemy również inwestycje komercyjne. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie osób, które nam zaufały i powierzyły budowę swojego nowego domu, zakładu produkcyjnego czy lokalu użytkowego. Zadowolenie to udowadniają między innymi liczne polecenia oraz dalsze współprace przy realizacji kolejnych inwestycji. Stale się rozwijamy i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. Nie tylko w budownictwie, o czym najlepiej świadczy przeprowadzony niedawno rebranding marki. Odświeżyliśmy między innymi identyfikację wizualną, stworzyliśmy też zupełnie nową stronę internetową www.komplexbud.pl.

Przemawia za nami nie tylko doświadczenie

Co jeszcze, oprócz wspomnianego wyżej wieloletniego doświadczenia, wyróżnia Komplex-Bud? W naszym wypadku terminowość, wysoka jakość wykonania czy solidność nie są tylko pustymi sloganami. Termin realizacji zawsze ustalamy indywidualnie w oparciu o zakres prac czy poziom ich skomplikowania. Gwarantujemy bardzo krótkie terminy oczekiwania na realizację usługi, wynoszące zwykle od 6 do 24 miesięcy. Jedynie niekorzystna pogoda jest w stanie powstrzymać nas przed oddaniem inwestycji na czas!

W pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Nasi pracownicy są fachowcami z wieloletnim doświadczeniem. To wszystko powoduje, że realizowane przez nas inwestycje są pozbawione wad i uchybień oraz gwarantuje wieloletnie użytkowanie budynku bez konieczności przeprowadzania napraw i remontów. Jesteśmy tak pewni swoich umiejętności, że na zrealizowane inwestycje udzielamy trzyletniej gwarancji. Jeżeli w tym czasie pojawi się nieoczekiwana usterka lub wykryta zostanie jakaś wada, zapewniamy jej natychmiastowe usunięcie. Wszystkich zainteresowanych realizacją budowy na najwyższym poziomie zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do najlepszych i buduj z nami!

W związku z nieustannym rozwojem firmy i coraz większą liczbą realizowanych inwestycji, poszukujemy osób do pracy. Oferujemy między innymi atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami, bezpieczne warunki i wyjątkową atmosferę pracy. Jeżeli dobra organizacja pracy nie jest Ci obca, szybko uczysz się nowych rzeczy i angażujesz w realizację powierzonych zadań, koniecznie sprawdź nasze aktualne oferty pracy na www.komplexbud.pl/kariera.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Śląska Cieszyńskiego do kontaktu z Komplex-Bud. Nieważne, czy planujesz budowę lub rozbudowę domu jednorodzinnego, osiedla deweloperskiego lub inwestycji komercyjnej czy szukasz pracy w budownictwie, na pewno znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz!

 

google_news