Wydarzenia

Zgarnij DARMOWE BILETY do topowych atrakcji w regionie – Ogłoszenie zwycięzców!

W naszym regionie roi się od atrakcji. Sprawdźcie, gdzie możecie spędzić miło czas!

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator. Energylandia jest na rynku zaledwie od 8 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie miejsce odwiedza tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia gościom łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji parku. Atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 6 stref: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród i Aqualantis.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 hektarach, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster– nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku. Bazyliszek to jedyna interaktywna ciemna rodzinna atrakcja typu Interactive Dark Ride w Polsce i jedna z najnowocześniejszych na świecie. Bazyliszek nie ma ograniczeń wiekowych ani wysokościowych, dzięki czemu goście w każdym wieku mogą cieszyć się fantastyczną zabawą. Natomiast Dolina Jagi to wodna, rodzinna atrakcja typu rapid river, która cieszy się popularnością wśród młodszych, jak i starszych gości parku. To tutaj można wyruszyć w wyprawę rwącym potokiem w miedzianym kociołku Jagi i odkryć największe tajemnice Legendii, które przez lata skrywała Dolina Jagi.

Polana Aktywnego Pingwina w Czarnym Groniu w sezonie letnim jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdżalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie co roku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.

Wycieczka wspomnień kolejką wadowicką Śladami Ojca Św. Jana Pawła II – Szlak Karola Wojtyły skierowana jest do każdej grupy wiekowej, do dzieci i młodzieży, ale również do osób dorosłych, seniorów. Trasa obejmuje wszystkie miejsca w Wadowicach związane z życiem Karola Wojtyły. Mijając wszystkie te miejsca muzyczna oprawa przestawi wam ciekawe fakty i anegdoty dotyczące życia Ojca Świętego.

Mini Zoo Kucyk znajduje się w Inwałdzie, miejscowości położonej między Wadowicami a Andrychowem. W zagrodach i wolierach zobaczyć można wiele gatunków ptaków i zwierząt, zarówno domowych, jak i dzikich. Są wśród nich osły, lama, owce kameruńskie, kozy, daniele, papużki, dzikie kaczki, emu i wiele innych. Przebywanie między zwierzętami oraz możliwość dokarmiania ich z ręki, pozostawi niezapomniane wrażenia wśród najmłodszych, jak i starszych naszych gości. Wszystkie zwierzęta i ptaki posiadają krótkie charakterystyki, przygotowane na specjalnych tabliczkach przy ich wybiegach.

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia do Energylandii w Zatorze (jedno podwójne, całodniowe zaproszenie), Legendii w Chorzowie (dwa podwójne, całodniowe zaproszenia), na Polanę Aktywnego Pingwina w Czarnym Groniu (trzy podwójne zaproszenia) oraz na wycieczkę wspomnień kolejką wadowicką Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II wraz ze wstępem do Mini Zoo Kucyk w Inwałdzie (rodzinne zaproszenie – jedna osoba zgarnie trzy bilety na obie atrakcje). Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć na pytanie: w którym roku powstał portal beskidzka24.pl?

Dodatkowo należy napisać w trzech zdaniach, jakie są twoje wymarzone wakacje oraz zasubskrybować kanał Beskidzka TV w serwisie YouTube – TUTAJ

Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Półmetek wakacji”.

Zaczynamy!

Zabawa trwa do 9 sierpnia. Dzień później ogłosimy zwycięzców.

ZWYCIĘZCY
  • Paulina Janik – Zaproszenie do Energylandii dla dwóch osób
  • Mateusz Herma – Zaproszenie do Legendii – Śląskiego Wesołego Miasteczka dla dwóch osób
  • Marzena Charnas – Zaproszenie do Legendii – Śląskiego Wesołego Miasteczka dla dwóch osób
  • Agnieszka Cebula – Zaproszenie na polanę aktywnego pingwina w Czarnym Groniu dla dwóch osób
  • Jacek Brunowski – Zaproszenie na polanę aktywnego pingwina w Czarnym Groniu dla dwóch osób
  • Iwona Pośpiech – Zaproszenie na polanę aktywnego pingwina w Czarnym Groniu dla dwóch osób
  • Kasia Cieślar – Rodzinne zaproszenie na wycieczkę wspomnień kolejką wadowicką Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II wraz ze wstępem do Mini Zoo Kucyk w Inwałdzie
google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
11 dni temu

5 kwietnia 2012