Bielsko-Biała Na sygnale

Zignorowała znak “stop”. Cztery auta rozbite – ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zdarzenia drogowego z udziałem trzech aut na skrzyżowaniu ul. Akademii Umiejętności z ul. Skłodowskiej w Bielsku-Białej. Wskutek zdarzenia uszkodzony został zaparkowany pojazd. Do szpitala odwieziono sześciolatkę.

Do zdarzenia doszło około godz. 18.20. Kierująca samochodem osobowym marki seat, jadąc ul. Skłodowskiej w kierunku ul. Akademii Umiejętności, nie dostosowała się do znaku B-20 – STOP. Skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącym, kierującym pojazdami skoda i ford, które poruszały się ul. Akademii Umiejętności, w wyniku czego doszło do zderzenia trzech aut. Wskutek zdarzenia seat wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowany przy ul. Skłodowskiej samochód osobowy marki toyota.

Patrol WRD sporządził dokumentację, uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 37-letnią sprawczynię zdarzenia ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami.

– Jadąc do domu, często przejeżdżam przez to skrzyżowanie. Nie mam pojęcia, co mnie zaćmiło tym razem – tłumaczyła sprawczyni zamieszania. – Dobrze, że nikomu nic się nie stało – dodała kobieta.
Wycieki płynów eksploatacyjnych zneutralizowali strażacy z JRG1. Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
9 dni temu

To ja jechala ale hamulcow zapomniala bo komentarz w beskidzkiej pisala.Oset ratuj,napisz cos z laciny,ale cos od siebie nie ze slownika taty.

Oset
Oset
8 dni temu
Reply to  Hermenegilda

Que non habet ecum vadat pedibus 🙁

Jonasz Wielki
Jonasz Wielki
8 dni temu
Reply to  Oset

Pedibus to ty sam jestes oset,zmien tylko kilka literek w pierwszym wyrazie,wierze ze ci sie uda i zrozumiesz.Pedibusie hahahaha

Oset
Oset
7 dni temu
Reply to  Jonasz Wielki

widzę że głodnemu chleb na myśli 😀
żadna łaska ani laska ,jedną litera robi różnicę