Bielsko-Biała Na sygnale

Znęcał się nad żoną, grozi mu 5 lat

Foto Policja

46-letni mężczyzna z powiatu bielskiego, który znęcał się nad swoją partnerką, został zatrzymany przez policjantów z Kobiernic. Decyzją prokuratury, podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna ma również nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Mężczyzna zatrzymany został w niedzielę. Z treści otrzymanego przez służby zgłoszenia wynikało, że 46-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy zatrzymanemu meżczyźnie przedstawili zarzut znęcania się nad osobą bliską. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Obowiązuje go również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej,  kontaktowania się z nią   oraz  nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

 

Źródło: Policja Bielsko-Biała

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zapracowany
Zapracowany
5 miesięcy temu

Mniemam iż chlop pracował pół życia , spłaca kredyt lub najem na mieszkanie z którego go ustawowo wyeksmitowali nie dając zabrać zbieranych 20l rzeczy i od zaraz ma sobie szukać lepszego miejsca o ile go stać, natomiast partnerka została w ciepłym lokum być może spłaconym, wybudowanym, wykończonym i może szukać nowego egzemplarza do ponownego wykorzystania….hmmm a gdzie ta współwłasność i równouprawnienie? ciężki los faceta. Kobiety jednak mają coś z modliszki…utuczyć i zeżreć

Halyna
Halyna
5 miesięcy temu

pytanie czy partnerka nie znęcała się nad nim ? kij ma 2 końce i nie zawsze oprawca jest ten który jest oskarżony.

Pioter
Pioter
6 miesięcy temu

Goży jak chop raz sie uniósł , a sie luba nad nim znencała 🙂

Karyna
Karyna
6 miesięcy temu

Łobuz zawsze kocha najmocniej! ❤