Na sygnale Oświęcim

Zostawili śpiące dzieci w samochodzie

2-latki śpiące w zaparkowanym samochodzie przed sklepem – taki widok zastał jedną z klientek sklepu w Kętach. Kobieta w obawie przed zagrożeniem życia dzieci, zadzwoniła na policję.

O zdarzeniu poinformować miała jedna z klientek sklepu. Według jej relacji, po skończonych zakupach w jednym ze sklepów w Kętach, zauważyła dwójkę małych dzieci śpiących w samochodzie. Kobieta miała odczekać kilka minut, jednak nikt nie pojawił się przy samochodzie. To skłoniło kobietę do tego, aby o zdarzeniu poinformować służby.

Na miejsce udał się jeden z patroli policji. Gdy mundurowi wjechali na parking przy pojeździe zjawili się rodzice dzieci, którymi okazali się obywatele Ukrainy. Według ich zapewnień 2-letnie bliźniaki zasnęły, więc oni nie chcieli ich budzić. Dzieciom nic się nie stało, dlatego policjanci jedynie pouczyli rodziców o obowiązku zapewnienia odpowiedniej opieki, a także uświadomili im czym mogło skończyć się pozostawienie dzieci bez opieki.

 

 

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pieron
Pieron
2 dni temu

Ciekawe czy jak by to byli Polacy czy też by zostali pouczeni.

Ojjjj
Ojjjj
2 dni temu

Co by to było gdyby te dzieci śpiulkały już do końca świata.

YEBAĆ policję
YEBAĆ policję
3 dni temu

Słucham?!? Jak rozumiem KUNDLE mają już postawione zarzuty?

T.Jerzy
T.Jerzy
1 dzień temu

Gościu musisz się douczyć tj. zwierzęta nie mogą mieć postawionych zarzutów, ale Ty, za sianie jadem możesz, chyba że jesteś niespełna rozumu lub ubezwłasnowolniony… To przykre.