Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zrealizuj swoje marzenie razem z Vean Tattoo Studio

Od dawna tatuaże i kolczyki przestały być czymś niezwykłym w naszym świecie. Dla niektórych jest to sposób wyrażania siebie, dla innych stał się zawodem. Teraz chcemy przedstawić wam miejsce, w którym można zrealizować te dwie możliwości.

„VeAn Tattoo” to największa sieć studio tatuażu na świecie: jesteśmy w 10 krajach i ponad 120 studio .
Marka powstała w 2011 roku i od tego czasu aktywnie się rozwija i skaluje.

Studio Tatuażu Vean to miejsce, w którym ręce utalentowanych mistrzów tworzą naprawdę wyjątkowe prace. Dzięki doskonałemu profesjonalizmowi i nieskończonej podaży kreatywnych pomysłów nasi artyści tatuażu tworzą prawdziwą magię i spełniają nawet najbardziej niestandardowe marzenia klientów. Naszym zadaniem jest dawanie ludziom równie silnych emocji, niezależnie od tego, czy jest to pierwszy tatuaż czy kolejny. Pomaga nam w tym najnowocześniejszy sprzęt, ścisłe przestrzeganie norm sterylności i dbałość o szczegóły.

Vean to miejsce mocy dla każdego, kto kocha tatuaże i kolczyki. Tutaj zawsze możesz spotkać podobnie myślących ludzi, uzyskać kompetentną konsultację mistrza i zrealizować pomysły. Jesteśmy wybierani przez klientów, którzy chcą naprawdę ciekawego tatuażu, nieskazitelnego do wykończenia lub wspaniale wykonanego nakłucia, które w przyszłości dostarczy tylko przyjemnych emocji.

Oferujemy szereg usług oprócz tatuażu i piercingu. Prowadzimy również szkolenia na  różnych poziomach w bardzo atrakcyjnych cenach z tatuażu, piercingu, laserowego usuwania a także makijażu permanentnego.Więc jeżeli chcesz zdobyć nowy zawód i zacząć się rozwiać w tej branży, to pisz śmiało do nas i opowiemy o wszystkich szczegółach.

Pracujemy codziennie od godziny 11 do 20, również w święta.
Bielsko Biała, Wałowa 27.

google_news