Wydarzenia Bielsko-Biała

Zrób pierwszy krok dla bielskiego szpitala. Wygraj zdrowie i atrakcyjne nagrody

Czy można połączyć miłość do gór, spacerów, biegów, jazdy na rowerze z filantropią? Ta akcja jest dowodem na to, że można i to w jaki sposób! Pomocne Kroki, pod takim tytułem odbywa się wydarzenie, to przede wszystkim wsparcie Beskidzkiego Centrum Onkologii, ale także dobra zabawa dla całej rodziny. Nasz portal wraz z Kroniką Beskidzką objął patronat medialny nad wydarzeniem.  Akcja rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 2 lipca.

Wpłać i idź na spacer

Ty decydujesz kiedy, jak długa będzie trasa i gdzie będzie miała swój początek i koniec. Brzmi idealnie? Przed wypełnieniem formularza, który można znaleźć tutaj, należy dokonać wpłaty darowizny w kwocie 10 złotych od osoby. Tylko tyle, aby wesprzeć Beskidzkie Centrum Onkologii, które w ostatnich miesiącach jest szczególnie wrażliwym miejscem w naszym regionie. Pacjenci szpitala powinni mieć zapewnione środki ochrony w postaci maseczek, rękawiczek.  Akcja ma na celu zebranie kwoty, która zapewni ich zakup. Można wygrać nie tylko zdrowie, ale także nagrody rzeczowe ufundowane przez Bielsko-Białą oraz Befado. W jaki sposób można to zrobić?

Zrób zdjęcie i wygraj

Wystarczy wykonać kreatywne zdjęcie na mecie i opublikować je pod postem konkursowym na stronie Facebooka Befado,  i oznaczyć zdjęcie hasztagiem #pomocnekroki.

Codziennie w ciągu 14 dni wybieramy zdjęcie dnia. Jego autor otrzyma nagrodę. To może być plecak, śpiwór, latarka. Zostały ufundowane przez miasto – tłumaczy Monika Jaskólska, organizatorka akcji.

Główna nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych, do wydania na rowery w jednym ze specjalistycznych sklepów na terenie miasta Bielska-Białej, przypadnie w udziale temu, kto nadesłał – zdaniem jury – najlepsze zdjęcie. O tym, kto wygra, dowiemy się w ciągu trzech dni od zakończenia wydarzenia.

Wszystkie niezbędne informacje można odnaleźć na stronie pomocnekroki.befado.pl

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments