Wydarzenia Żywiec

Żywiecczyzna: Z których punktów szczepień bedą mogli skorzystać mieszkańcy poszczególnych gmin?

Fot. Szpital Żywiec

Szpital Żywiec poinformował, z których Punktów Szczepień Powszechnych będą mogli skorzystać poszczególni mieszkańcy gmin Żywiecczyzny.

Jak podkreśla placówka w swoim komunikacie Szpital Żywiec, jako koordynator masowych szczepień, przy współpracy z gminami żywieckimi uruchamia dodatkowe punkty, w których pacjenci będą mogli przyjąć szczepionkę przeciwko COVID-19. W punkcie, który zostanie uruchomiony w gminie Jeleśnia, zaszczepić się będą mogli mieszkańcy gmin Jeleśnia, Koszarawa i Świnna. Z kolei w gminie Lipowa z punktu skorzystać będą mogli mieszkańcy gmin Lipowa, Łodygowice i Radziechowy-Wieprz. W przypadku punktu w gminie Łękawica będzie on dostępny dla mieszkańców gmin Gilowice, Łękawica i Ślemień. Natomiast w gminie Węgierska Górka punkt przeznaczony zostanie dla mieszkańców gmin Węgierska Górka, Milówka, Rajcza i Ujsoły. Poza tym uruchomiony zostanie dodatkowy punkt szczepień w Żywcu dla mieszkańców Żywca.

Już wkrótce uruchomione zostaną numery telefonów, pod którymi będzie można wpisywać się na listy – zapowiada Szpital Żywiec.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lipowianin.
lipowianin.
5 miesięcy temu

A gdzie jest ten szpital w Żywcu ?
Dzisiaj w ” Radio Bielsko ” był program na ten temat.
Ludzie są zdezorientowani , nerwowi bo nie mogą do niego trafić.

Adam
Adam
5 miesięcy temu

Gdzie gmina Czernichów?

Hermenegilda
Hermenegilda
5 miesięcy temu

Piękna informacja, marzy się taka np, w powiecie wadowickim, na stronie internetowej starostwa w ogóle nie żyją sprawami szczepień.