Cieszyn Na sygnale

Apel policji: Nie musisz, nie jedź!

Fot. Policja

Z uwagi na bardzo trudne warunki na drogach cieszyńska policja radzi nie wybierać się w podróż jeżeli nie ma takiej konieczności.

 

Obfite opady śniegu spowodowały spore utrudnienia na drogach powiatu cieszyńskiego. Jak informuje aspirant Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, w Koniakowie drogę zablokował stojący TIR, w Istebnej cysterna, problemy z TIR-ami blokującymi drogi pojawiają się również w Cieszynie. Rzecznik cieszyńskiej policji dodaje, że utrudnienia w ruchu są na bieżąco usuwane. – W związku z warunkami pogodowymi apelujemy o szczególną uwagę na drodze i cierpliwość. Jeżeli ktoś nie musi podróżować lub może przełożyć wyjazd samochodem, to polecamy skorzystać z takiej możliwości – mówi Krzysztof Pawlik.

 

Aktualizacja 15.00 – Jak informuje rzecznik cieszyńskiej policji, w Trójwsi ciężkie i duże auta nie blokują już ruchu. Z chwilowymi utrudnieniami muszą się natomiast liczyć kierowcy jadący w Cieszynie drogą S52 w kierunku granicy z Czechami, gdzie z uwagi na wyciąganie pojazdu, który utknął na poboczu drogi, jeden pas jezdni będzie czasowo wyłączony z ruchu.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Bolek tyn tyn Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bolek tyn tyn
Gość
Bolek tyn tyn

Trudne?? do lemingów napewno o lewaków tymbardziej pamietajcie przed wzniesieniem noga z gazu i nie szybciej jak 20/h by stworzyć korek i zablokować droge.