Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Odwilż odkryła fuszerkę

Temperatura lekko na plusie powoduje topnienie śniegu. Przy tej okazji wyszła fuszerka na wyjeździe z dworca w Cieszynie.

Na przejściu dla pieszych w rejonie ronda powstała sporych rozmiarów kałuża z topniejącego śniegu. Kto ma refleks omija bajoro. Wystarczy jednak chwila nieuwagi i mamy wody po kostki. W dodatku piesi obryzgiwani są wodą i śniegową bryją przez busy i autobusy wyjeżdżające z dworca.

Czy ktoś odpowie za tę fuszerkę?

 

 

8
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
8 Komentarzy
CieszyniokmaurycymaurycyCIESZYNIANINMieszkaniec Cieszyna Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cieszyniok
Gość
Cieszyniok

Panie Marciniak.. Nie ośmieszaj się pan takimi artykułami, które nic nie wnoszą w życie.. To nie fuszerka, tylko standard przy takich wzrostach temperatur. Jeśli nie wie pan o czym pisać, lepiej NIC niech pan nie pisze.. Pełno błędów i z kosmosu wziętych informacji jest w pana i pani Krechut piśmidłach na tym portalu..

maurycy
Gość
maurycy

Tym oto sposobem przed STELĄ pojawił się KAŁUŻA.

CIESZYNIANIN
Gość
CIESZYNIANIN

Panie Marciniuk… Pana wypocin nie da się czytać… Fuszerka to nie kałuże przed przejściem dla pieszych… wszędzie tak jest, bo to normalne o tej porze roku… FUSZERKA to nielegalny parking pod wiaduktem po drugiej stronie ronda… wspomnę, że nielegalny, gdyż dookoła są parkingi. A TU DEWASTUJE SIĘ ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ I NOWY TRWANIK…FUSZERKA to nielegalne stawianie samochodów pod siłownią, mogą stać tylko 2 stoi po 5,6… nikt z tym nie robi… Niech Pan weźmie się do ucziwej pracy, a nie szuka sensacji tam gdzie jej nie ma… z takimi informacjami nie wróżę Panu długiwj kariery reportera.

John
Gość
John

Futerka to wiadomość pisana na portalu wielkie rzeczy kałuży. Topnieje śnieg no niesamowite…

Mieszkaniec Cieszyna
Gość
Mieszkaniec Cieszyna

Ameryka!!! Przecież od kilkudziesięciu lat jest ten sam problem… poczekajcie do roztopów i ulew… dworzec popłynie… przecież nie od dziś wiadomo (szczególnie mieszkańcy przydworcowej ulicy) , że cała woda płynąca ulicą Bobrecką od zawsze zalewa ulicę Hajduka… kiedyś woda gromadziła się między nieczynnymi torami… a teraz popłynie drogą… FUSZERKĄ można nazwać głupie rozstawienie parkingu… i nieudolnoś poprzedniej władzy, strażników miejskich oraz policji! MY mieszkańcy ulicy Hajduka oraz sąsiednich ulic zostaliśmy pokrzywdzeni i każdy z poprzednią władzą, Panem S. i resztą mają nas w DUPIE! “DAJCIE SOBIE RADĘ SAMI, MY SWOJE ZROBILIŚMY… WYBUDOWALIŚMY DWIRZEC I “PRZEPIĘKNĄ” GALERIĘ…”

Marcela.
Gość
Marcela.

S. to jest Cieszyński beton.

Mieszkaniec Cieszyna
Gość
Mieszkaniec Cieszyna

Szkoda że nie potrafisz go tak nazwać w rzeczywistości …w internecie łatwo obrażać

maurycy
Gość
maurycy

Fuszerka odwalona została z poprzednim dworcem, gdzie teraz stoi sfuszerowany obiekt galerii.