Cieszyn Na sygnale

Kaczyce: Pirat w bmw

Fot. KPP w Cieszynie

Cieszyńscy policjanci podsumowali akcję „Prędkość” w powiecie cieszyńskim. Przyniosła spore żniwo. Mundurowi ujawnili 69 przypadków przekroczenia prędkości.

– Sprawdzaliśmy przede wszystkim prędkość, z jaką poruszali się kierowcy, ale też ich trzeźwość oraz stan techniczny pojazdów i wymagane dokumenty. W Kaczycach na ulicy Konopnickiej, około 14.25, zatrzymany został 50-latek w bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Stracił prawo jazdy, a do tego otrzymał jeszcze 10 punktów karnych i mandat do zapłacenia – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Przypominamy, że po przekroczeniu dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o minimum 50 km/h, policjanci rekwirują kierowcy prawo jazdy na okres trzech miesięcy. W przypadku, gdy delikwent zostanie przyłapany na ignorowaniu zakazu, kara będzie przedłużona do pół roku. Jeśli ponownie go zlekceważy i wsiądzie za kółko samochodu, starosta wyda decyzję o cofnięciu mu uprawnień do kierowania pojazdami. W efekcie pirat drogowy będzie musiał ponownie zdać egzamin na prawo jazdy.

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Grzechutypowy kaczan Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzechu
Gość
Grzechu

Wielkie halo bo złapali jednego pirata

typowy kaczan
Gość
typowy kaczan

Stary a glupi