Wydarzenia Bielsko-Biała

100 lat Pana Tadeusza

W ostatnim czasie informowaliśmy o kilku wspaniałych bielszczankach, które w tym roku obchodziły setną rocznicę urodzin. Miło nam więc donieść, iż do grona tak sędziwych wiekiem mieszkańców miasta dołączył  bielszczanin.

23 listopada w Domu Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej swoje setne urodziny świętował pensjonariusz tejże placówki – Tadeusz Krzak.

Ze zrozumiałych względów uroczystość miał zamknięty charter, a przedstawiciele bielskiego samorządu złożyli jubilatowi życzenia na odległość drogą internetową. Pan Tadeusz mimo  swojego wieku jest osobą radosną, cieszy się też dobrą kondycją. Niestety samodzielnie porusza się już tyko na wózku.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
1 miesiąc temu

Żal mieszkać w domu opieki , dobrze by było żyć wśród dzieci czy wnuków 🙁

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Oset

Taka mądrość jest oczywista tylko dlaczegoś “wybierają” starsi domy opieki w sytuacji braku wyboru. Niedawno zmarł 100-letni przyjaciel św. Jana Pawła II również w domu opieki, i wielu innych znakomitych.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Pan Tadeusz ma więcej lat, napisany został prawie 200 lat temu. Na forum jest inny Pan Tadeusz, jeden z najstarszych górali i wprawdzie nie ma 100 lat ale ma wiedzę 100 letnią.
Nie wiadomo czy jubilat zrozumiał życzenia przesłane przez przedstawicieli samorządu drogą internetową ale należą się szerzej życzenia dla Pana Tadeusza jubilata przede wszystkim zdrowia i dalszej radosności, kondycji. Czy te kwiaty powodują radość? – mało prawdopodobne po minie.