Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Balia do użytku komercyjnego dla domków całorocznych- to się opłaca!

Pandemia sprawiła, że na popularności zyskały całoroczne domki na wyłączność. Właściciele takich obiektów coraz częściej decydują się na uzupełnienie przydomowego terenu o mini strefę Spa w balię ogrodową, która zapewnia relaks pod rozgwieżdżonym niebem zarówno latem jak i zimą. Ten artykuł wskaże na co warto zwrócić uwagę, jeśli planujesz zakup balii ogrodowej.

Usługi na wyższym poziomie z balią ogrodową

Koszt balii ogrodowej mieści się w granicach 20-25 tysięcy złotych. Jest to kwota, która niezwykle szybko się zwraca, a korzyści płynących z zakupu jest bardzo dużo. Przede wszystkim balia ogrodowa jest dostępna dla gości przez cały rok! W lecie pełni funkcję jacuzzi: odpręża i orzeźwia, natomiast zimą, rozgrzewające kąpiele sprawiają, że można poczuć się niczym na termach. Każdy turysta pragnie jak najlepiej spędzić swój urlop, dlatego wyższa cena za nocleg nie będzie stanowiła problemu, ponieważ rekompensuje to możliwość kąpieli w balii pod rozgwieżdżonym niebem. Aby zadbać o jak najlepszy komfort gości najlepiej wybrać balię ogrzewaną elektrycznie, która jest wyposażona w filtrację i można z niej korzystać o każdej porze dnia i nocy.

Balia z bezobsługowym piecem elektrycznym do użytku komercyjnego

Balia wyposażona w piec elektryczny to najbardziej praktyczny wybór do domków całorocznych. Ogrzewanie tego typu nie wymaga magazynowana drewna i obsługi urządzenia. Firma ScandiSpa z siedzibą w Nowym Targu w swojej ofercie posiada wiele balii elektrycznych, które doskonale sprawdzają się w obiektach wypoczynkowych na terenie całej Polski. Balia z piecem elektrycznym umożliwia gościom korzystanie z kąpieli kiedy tylko zapragną, ponieważ piec elektryczny sam podgrzewa wodę i podtrzymuje wybraną temperaturę przez cały czas. Dodatkowo, balia jest wyposażona w pokrywę izolacyjną i izolację arktyczną na ścianach i na spodzie. Sprawia to, że urządzenie jest niezwykle energooszczędne oraz idealnie dostosowane zarówno do letnich jak i zimowych kąpieli do nawet – 30°C.

Czysta woda aż przez 2 miesiące

W tradycyjnych baliach wodę należy wymieniać przed każdą kąpielą ze względów higienicznych. Balie od ScandiSpa wyposażone są w filtr wody z pompą co niezwykle ułatwia życie. Urządzenie oczyszcza wodę ze wszystkich zanieczyszczeń mechanicznych jak piasek czy włosy. Stosując dodatkowo chemię uzdatniającą wodę mamy gwarancję, że właściwie zapobiegamy powstawaniu glonów czy grzybów. Odpowiednia pielęgnacja sprawia, że wodę w balii wystarczy wymieniać co 2 miesiące. Jest to duża zaleta niwelująca zbędne koszty oraz pozwalająca zaoszczędzić czas co jest niezwykle ważne dla właścicieli domków.

Niezniszczalne drewno Thermowood

Balie oferowane przez ScandiSpa są wykonane z Thermowood, czyli drewna pozyskanego z fińskiej sosny, które jest poddane ponad 100 godzinnej obróbce termicznej. Drewno to jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz na działanie mikroorganizmów. Thermowood charakteryzuje się wyjątkową odpornością na pleśń, grzyby i działanie wody, a także skuteczną izolacją cieplną oraz stabilnością wymiarową- wymiary nie ulegają zmianie na skutek działania wody lub temperatury.

Wyposażenie do balii ogrodowej

Poza niezbędnym wyposażeniem do balii ogrodowej jak schodki, pokrywa, filtr wody warto zwrócić uwagę na akcesoria, które umilą relaks użytkownikom:

  • Aeromasaż i Hydromasaż – dzięki nowoczesnej technologii fińskie balie mogą być wyposażone w systemy masażu powietrznego i wodnego tak jak nowoczesne jacuzzi. Bąbelki doskonale odprężają ciało i sprawią, że kąpiele są błogim relaksem.
  • Oświetlenie LED – akcesorium, którego nie może zabraknąć podczas wieczornych i nocnych seansów w balii. Kolorowe światła zamontowane są na dnie beczki, dzięki czemu woda barwnie „świeci” podczas kąpieli.

ScandiSpa

Firma ScandiSpa z końcem 2021 roku zmieniła swoją lokalizację. Aktualnie biuro ScandiSpa znajduje się w Nowym Targu przy Ulicy Szaflarskiej 172 (tuż obok Castoramy). Jeśli planujesz zakup balii warto odwiedzić biuro ScandiSpa, ponieważ istnieje możliwość obejrzenia wystawy balii i sauny na żywo. Możesz też skontaktować się telefonicznie lub mailowo, a pracownicy firmy zaproponują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy!

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ono
ono
2 lat temu

Z jakich pieniędzy to się opłaca? Konkurencją jest morsowanie, też w czapeczkach, niektórzy nie tylko wino potrafią wypić a nawet trzeba.