Bielsko-Biała Na sygnale

Bielska policja szuka świadków. Kto widział te zdarzenia drogowe?

Fot. Ilustracyjne/KPP w Wadowicach

Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków aż pięciu zdarzeń drogowych, do których doszło w ostatnich tygodniach.

4 czerwca pomiędzy 9.50 a 10.10 na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Gemini w Bielsku-Białej w sektorze A5 nieustalony kierujący pojazdem koloru szarego przy omijaniu uszkodził zaparkowane audi i szybko odjechał.

21 czerwca około 15.25 na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej na wysokości skrzyżowania z ul. Jesionową, w kierunku ronda Hulanka, nieustalony kierujący najechał na tył peugeota i odjechał ul. Jesionową.

26 czerwca około 12.55 na ul. Panienki w Kozach, na wysokości posesji nr 1, nieustalony kierujący ciężarówką zahaczył o latarnię uliczną i doprowadził do uszkodzenia przewodów telekomunikacyjnych. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

30 czerwca około 18.20 na ul. św. Wojciecha w Dankowicach nieustalony kierujący najechał na zaparkowanego poloneza doprowadzając do jego uszkodzenia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

5 lipca około 7.10 na skrzyżowaniu ul. Olszówka z Bystrzańską w Bielsku-Białej doszło do zderzenia nissana i audi.

Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Wapiennej 45 lub pod numerem telefony 47 857 12 63 lub 997 – apeluje bielska policja.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments