Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Epidemia w święta nie odpuszcza

Grafika: Pete Linforth z Pixabay

Z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia wynika, iż w ciągu ostatniej doby na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego ujawniono łącznie 185 nowych przypadków zachorowań na COVID-19.
Z tego 109 przypada na stolicę regionu, a 76 na teren powiatu.

Raport informuje też, iż w tym czasie nie zmarła na tym obszarze żadna z osób zakażonych wirusem SARS CoV2 . W regionie kwarantanną objętych jest już 6381 osób.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ups
Ups
5 dni temu

He,he lewaczki zatroskane o wiarę ludzi ,piszące o sekcie czarnych, wyjace wściekłe macice zatroskane o tacę ,jak tam wasze zrzutki co łaska .

Arek Barek
Arek Barek
6 dni temu

Naturalna selekcja populacji pada

Wiktoria
Wiktoria
6 dni temu

Ale kościoły niektóre pełne jak w Wapienicy widać tam nie ma Boga tam sie kocha kasę nie ludzi gdzie jest policja za 2-5 ludzi razem w parku na ulicy mandat a tu nic widać że czarni mogą wszystko,co na to biskup broni tak samo jak pedofilii kościoła prawdziwego juz u nas nie ma dziwie sie tej ciemnocie co sie tam zaraża widać wiocha.

Monika 27 lat
Monika 27 lat
6 dni temu
Reply to  Wiktoria

W tych ciężkich czasach kościół jest w modlitwie rodzinach i w domach ale to musi być ksiądz jak w mojej parafii prosi o wyznaczoną ilość pilnuje tego dba o wiernych kocha ich i Boga nie jak księża Szatana liczy się kasa a ciemnota do nich wali młodzi to widza i odchodzą i maja rację.

Góralka
Góralka
6 dni temu
Reply to  Wiktoria

No i powiedziała. Nie masz potrzeby serca iść do Kościoła siedź w domu i zajadaj sernik świąteczny a nie stercz przy oknie i licz ludzi w Kościele. Nie obrażaj ludzi ze wsi. W Warszawie też są ludzie w Kościołach i wielu innych miastach. A w sklepie się nie zarazisz czy w pracy?Pomyśl nim kogoś zaatakujesz myślenie nie boli. Czemu nie napiszesz o cotygodniowym najeździe miastowych na wiochy żeby odpocząć bo co wam się należy a innym nie. Klepiesz bezproduktywnie ozorem to co usłyszysz od innych. Żal mi takich ludzi bez wartości, zawistnych, nijakich.

Nikola
Nikola
6 dni temu
Reply to  Góralka

Ogląda msze z Warszawy z Opaczności Bożej wszystko przestrzegane tylko ciemnota wiejska musi się zarażać a ksiądz nic na to nie mówi bo nie kocha wiernych Boga tylko kasę .Za spotkanie się na mieście 3-5 młodych 500 zł a banda czarnych za 100-200 ludzi w kupie 20-50 zł widać co to za kraj tak niby władza kupuje pustaków co na nich głosują ale to już koniec bandy małego SBeka.

PUNK NOT DEAD
PUNK NOT DEAD
6 dni temu
Reply to  Nikola

nie żreć się dewoty bo wam miotły pouciekają :)))))

Wierny
Wierny
5 dni temu
Reply to  Wiktoria

Tak tak tylko w Biedronce i Hipermarkecie w kolejce do kasy bezpiecznie. Mam nadzieję że trybunał tych zdrajców narodu nie minie. Brawo brawo dla Wapienicy i na szczęście nie tylko.

Edi
Edi
5 dni temu
Reply to  Wierny

Widać ciemnotę sekty czarnych wasz cel to odrzucić ludzi od Boga i się wam to udaje kościoły systematycznie pustoszeją.

Misiek
Misiek
5 dni temu
Reply to  Edi

Edi idź się chlapnij z diabłem flaszkę,nie obrażaj kościoła, księży itp jesteś Anty Polski komuch albo jakiś inny.

Arek Barek
Arek Barek
5 dni temu
Reply to  Wiktoria

W domu Bożym nie ma żadnego wirusa ponieważ on nie znosi dłoni konsekrowanych Żadnych ataków na domy Boże i ich gospodarzy i użytkowników Heretycy na stos

Edi
Edi
5 dni temu
Reply to  Arek Barek

Niestety ilu biskupów i księży poumierało na covita czy im to nic nie daje do myślenia tylko pazerność , jak to jest że katecheta w szkole więcej zarabia niż nauczyciel a szaman łazi po szpitalu i ma więcej nisz pielęgniarka naprawdę dziki kraj kierowany przez czarnych.

Misiek
Misiek
5 dni temu
Reply to  Arek Barek

W końcu coś mądrego napisales.