Bielsko-Biała Na sygnale

Bielsko: Niepokój na placach zabaw. Mężczyzna zaczepia dzieci?

Fot. Marcin Płużek

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o mężczyźnie, który interesował się chłopcami bawiącymi się na placu zabaw przy ulicy Kunickiego w Bielsku-Białej.

Miał ich obserwować, a potem podchodzić i wypytywać kim są oraz oferować im pieniądze. Wpis mówi także o głaskaniu i dotykaniu.

Kiedy również wczoraj zapytaliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, czy wpłynęło zgłoszenie dotyczące tej sytuacji usłyszeliśmy, że nie.

Policja została natomiast poinformowana o innym podobnym zdarzeniu. Miało one miejsce w miniony piątek, na placu zabaw w rejonie placu Fabrycznego w Bielsku-Białej, około 19.00-20.00. Tam mniej więcej 30-40-letni mężczyzna zaczepiał  10-latka i oferował mu pieniądze w zamian za to, że pójdzie z nim do samochodu. Zgłoszenia na policję dokonała dzień później matka dziecka.

Policjanci apelują do rodziców, aby uczulili swoje pociechy na zagrożenie jakie może wynikać z takich sytuacji. Prowadzi też postępowania zmierzające do ustalenia kim jest opisywany mężczyzna.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mi
Mi
1 rok temu

Może czas by zakładać monitoring na placach zabaw. Wtedy pedofile beda mieć swiadomość tego, że nigdy nie beda anonomowi

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Dziecko do 13 roku życia winni znajdować się pod opieką… Ludzie na osiedlach znają się i powinni chociaż na zmianę obserwować place zabaw do złapania zwyrodnialca!!! Jeśli chodzi o mojego synka to nawet by się nikt do niego nie zbliżył…

Nina
Nina
9 miesięcy temu
Reply to  Krzysztof

Nie zesraj się.