Wydarzenia

BKS S.A. ma nowego właściciela. “Jest to kolejny krok w rozwoju, dający możliwość walki o najwyższe cele”

Dzisiaj w bielskim Ratuszu miało miejsce podpisanie umowy, na mocy której Stowarzyszenie BKS “Stal” Bielsko-Biała sprzedało pakiet akcji Bialskiego Klubu Sportowego S.A. nowemu właścicielowi Spółki – Zakładowi Gospodarki Odpadami S.A.

– Zarząd BKS „Stal” Bielsko-Biała informuje, że mając na uwadze dalszy rozwój Bialskiego Klubu Sportowego S.A., dzisiaj t.j. 24.05.2023 roku, Stowarzyszenie BKS „Stal” Bielsko-Biała dokonało transakcji sprzedaży pakietu akcji posiadanych w w/w Spółce na rzecz Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej. Zgodnie z umową dotychczasowa nazwa Spółki jak i jej siedziba pozostają niezmienne. Życzymy wielu sukcesów sportowych Bialskiemu Klubowi Sportowemu S.A. oraz drużynie BKS BOSTIK Bielsko-Biała – czytamy w oświadczeniu Zarządu Stowarzyszenia BKS “Stal”.

Tym samym nowym właścicielem Bialskiego Klubu Sportowego S.A. został Zakład Gospodarki Odpadami S.A.  – Bardzo się cieszymy, że Zakład Gospodarki Odpadami stał się naszym nowym właścicielem. Jest to kolejny krok w rozwoju naszej Spółki, dający bezpieczeństwo i możliwość powrotu do walki o najwyższe cele oraz promocję poza granicami kraju. Stowarzyszeniu dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach – mówi Aleksandra Jagieło, prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Spitfaj
Spitfaj
4 dni temu

Za jeden cyrk Podbeskidzie już płacimy miliony z kasy miasta, coś czuję że żeby zapłacić za drugi cyrk będą musiały odpady podrożeć.

Zbigniew
Zbigniew
4 dni temu
Reply to  Spitfaj

8 krotny mistrz Polski buraku.. To cyrk???

Kibic
Kibic
4 dni temu
Reply to  Zbigniew

Zbysiu a ty dalej ludzi zwalniasz w Stellantis ? Tacy to tego fiata przeżyją:)

ta strona
ta strona
4 dni temu
Reply to  Zbigniew

Prawie 20 lat temu ostatni raz, dziś układ sił jest inny i kto interesuje się siatkówką widzi różnice jakie zawodniczki mają zespoły na 3 pierwszych miejscach. Brak reprezentantek Polski, topowych zawodniczek, zespół za niski. Co ZGO zamierza?

pg
pg
4 dni temu

nie wiadomo czy się śmiac czy płakać – sponsor na miarę klubu czy jaki klub taki sponsor ?

John
John
5 dni temu

Bareja wiecznie żywy.

na okrągło
na okrągło
5 dni temu

Na jakiej podstawie te nadzieje co to wygłasza Aleksandra Jagiełło?, przecież nikt z ZGO nie wypowiedział się co proponuje więcej. A więcej trzeba w kierunku zakupu transferów dobrych zawodniczek jeśli chce się być wyżej.