Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Biblioteka Miejska zaprasza na jubileuszową prelekcję “Gorole”

fot. Zaproszenie na jubileuszową prelekcję “Gorole”, zdjęcie poglądowe

To już 20 lat wspólnej, pasjonującej wędrówki i tyle samo czasu spędzonego w magicznych krajach, zlokalizowanych gdzieś na końcu świata. Prelekcja, która jest przekrojem wypraw od Bałkanów po Kamczatkę. Wszystko udokumentowane na mistrzowskich fotografiach, nagraniach wideo, okraszone opowiadaniami i muzyką.

Z okazji tego jakże imponującego jubileuszu, Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza 28 stycznia o godz. 18:00, by zatopić się w zdjęciach, powieściach i wspomnieniach.

Będzie o rzekającej przyrodzie, podbojach szczytów, serdecznych spotkaniach, zabójczej gościnności, swojskości transportu narodowego, znikających światach…

Himalajskie szczyty, głębie Bajkału, świątynie Gruzji, ałtajska tajga, kirgiskie konie, fjordy norweskie, stepy Kazachstanu, Jedwabny Szlak, buddyjskie mantry, bałkańskie połoniny, wulkany Kamczatki, kaukaskie lodowce, twierdze Inków, rumuńscy pasterze, tadżyckie bezdroża, ałbańska rakija, rosyjska wódka… na te i wiele innych tematów będą toczyć się rozmowy na jubieluszowej prelekcji “Gorole”.

Serdecznie zapraszamy.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments