Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Cieszyn: Utrudnienia na Katowickiej

Trwa budowa ronda w ciągu ulicy Katowickiej w Cieszynie na wysokości węzła „Pastwiska”. 4 listopada została zamknięta dla ruchu kołowego łącznica zjazdowa na S52 w kierunku Bielska Białej. Wprowadzono objazdy.

TRASA nr 1: Granica Państwa – Cieszyn Centrum (mapa objazdów nr 2), objazd drogą S52 do węzła Cieszyn Wschód następnie ul. Bielską i Stawową w kierunku Centrum miasta.

TRASA nr 2: Granica Państwa – DW 938 Katowice, Pawłowice (mapa objazdów nr 2), objazd drogą S52 do węzła Cieszyn Wschód, następnie na węźle z powrotem na drogę S52 w kierunku Granicy Państwa do węzła Cieszyn Zachód. Na węźle zjazd na drogę 938 ul. Katowicką w kierunku Pawłowic. https://www.powiat.cieszyn.pl/aktualnosci/uwaga-zmiana-w-organizacji-ruchu-na-ul-katowickiej-w-cieszynie

TRASA nr 3:  Cieszyn Centrum – S52 Bielsko-Biała, Łódź (mapa objazdów nr 1), objazd ul. Motelową, następnie łącznikiem do S52 w kierunku Bielska-Białej.

TRASA nr 4: Pawłowice – S52 Bielsko-Biała, Łódź (mapa objazdów nr 1), objazd drogą S52, ulicą Kościelną, Jabłonną i Gwido Langera następnie łącznikiem do S52 w kierunku Bielska-Białej. https://www.powiat.cieszyn.pl/files/shares/Sylwia/mapa_objazd__w_nr_1.pdf

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments