Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Dźwigi – zamów dźwig do demontażu reklamy

Kraków dołączył do grona miast, które zdecydowały się uporządkować reklamowy chaos. Tym samym rozpoczęły się demontaże licznych billboardów, tablic reklamowych, reklam wielkoformatowych mocowanych na budynkach oraz wielu innych instalacji, szpecących krajobraz Krakowa. Jeżeli i Państwo przymierzają się do demontowania swoich reklam lub reklam swoich klientów, pomocne mogą być usługi dźwigowe.

Wynajem dźwigów Kraków to usługa, która znacznie przyspiesza demontaż reklam, ale również wykonawstwo innych prac na wysokości. Bezpieczeństwo, solidność i profesjonalizm to nasze główne atuty, dzięki, którym wyprzedzamy konkurencję i zdobywam coraz więcej nowych, zadowolonych klientów.

Do czego wykorzystać usługi dźwigowe Kraków?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów mamy do dyspozycji kilka różnych pojazdów, różniących się maksymalną wysokością pracy. Nasze dźwigi samochodowe Kraków oraz podnośniki koszowe można wykorzystywać do następujących prac:

  • demontaż starych reklam i montaż nowych;
  • prace związane z oświetleniem;
  • zakładanie kolców na gołębie;
  • montaż klimatyzatorów;
  • montaż rolet okiennych;
  • przeglądy budynków;
  • wiele innych prac na wysokości.

Wynajem dźwigów samochodowych prowadzony jest przez nas na terenie całej małopolski – szczegóły znajdziesz na stronie https://www.zurawie.info/.

Usługa realizowana jest w rozliczeniu godzinowym i pobierana jest opłata za dojazd i powrót, zgodnie z cennikiem. Aby poznać dokładną cenę za wynajem podnośników koszowych, prosimy o kontakt z naszą firmą. Udzielimy niezbędnych informacji związanych z kosztem wykonania takiej usługi, dostępnymi terminami i podpowiemy, jaki sprzęt będzie najlepszy do realizacji zlecenia. Czy będą to duże żurawie samojezdne, czy wystarczy wynajem dźwigów o mniejszych rozmiarach?

Sprawdź koniecznie szczeóły oferty – https://www.zurawie.info/dzwigi-krakow/

Czy wynajem dźwigów Kraków jest bezpieczny?

Klienci zamawiający u nas usługi dźwigowe Kraków, nie muszą martwić się żadnymi kwestiami związanymi z bezpieczeństwem prac na wysokości. Zatrudniamy doświadczonych operatorów. Nasi pracownicy są świetnie przeszkoleni w realizacji takich zadań i dysponują niezbędnym wyposażeniem do zabezpieczenia miejsca prac. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i bogaty park maszynowy, oferujemy usługi dźwigowe dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Odbiorcami naszych usług są firmy z branży budowlanej, urzędy miast i gmin, zarządcy i administratorzy nieruchomości i wielu innych. Świadczymy także wiele innych usług dźwigowych, w tym wynajem podestów ruchomych, przydatnych np. przy remontach hal i magazynów.

Dźwigi i Zwyżki EFEKT

Adres firmy:

Królowej Jadwigi 211, 30-218 Kraków

Telefon:

+48 501 620 618

Strona WWW:

https://www.zurawie.info/

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments