Cieszyn Kultura i rozrywka

Hażlach z szansą na wyróżnienie!

Dom Przyrodnika nocą, Fot. Z archiwum UG Hażlach

Niedawno otwarty Dom Przyrodnika w Hażlachu ma szansę na zdobycie prestiżowego wyróżnienia. Inwestycja znalazła się w finale Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku organizowanego przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych, które wyróżniają się szczególnymi walorami. Jak zaznaczają organizatorzy, konkurs ma propagować i wspierać działania podjęte dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego. W województwie śląskim, w kategorii „obiekty kultury”, Dom Przyrodnika konkuruje z rewitalizacją Bytomskiego Centrum Kultury, przebudową Miejskiego Domu Kultury Kazimierz w Sosnowcu i przebudową Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach.

Głosować na hażlaski Dom Przyrodnika można tutaj.

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miro
Miro
25 dni temu

Szumne to macie, wreszcie Hażlach ma swój rynek. Wcześniej to był dramat – zdezelowane kółko rolnicze w centrum miejscowości to był prawdziwy dramat. Jednak majac takiego obrotnego wójta mozna zdziałać prawdziwe cuda. Brawo, glosujemy!

Krysia
Krysia
26 dni temu

Taki gospodarz to skarb!

PUT-IN
PUT-IN
24 dni temu
Reply to  Krysia

Na Staroste Go!!!