Porady i inspiracje

Jaki serial obejrzeć podczas kwarantanny?

Kolejny długi jesienny wieczór . Za oknem deszczowo i zimno . I tak nie masz ochoty wychodzić z domu , ba! Nawet nie wolno z powodu kwarantanny . Zastanawiasz się jak zatem wypełnić ten długi wolny czas , aby do Twojego życia nie wkradła się nuda?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Cóż jest bardziej relaksującego i rozweselającego niż oglądanie seriali leżąc wygodnie na kanapie pod ciepłym kocykiem ! Teraz oglądanie seriali  stało się jeszcze prostsze i bardziej dostępniejsze dzięki stronie na której obejrzysz seriale online za darmo tutaj. Przypomnijmy Państwu kilka godnych polecenia seriali.

Obecnie najbardziej popularnym serialem w Polsce , jest serial pod tytułem ” Przyjaciółki” Serial ten opowiada o perypetiach czterech tytułowych przyjaciółek – wrażliwej fryzjerki Patrycji, nie mającej szczęścia w miłości, stylistki paznokci Ingi, mocno stąpającej po ziemi , Pani dyrektor banku Zuzy i spokojnej , zawsze chętnej do pomocy Pani adwokat Anny . Jest to niesamowita historia, zupełnie różniących się od siebie kobiet , które znają się od wielu lat i wspierają nawzajem na każdym kroku. Razem przeżywają upadki , smutki , tragedie jak również chwile szczęśliwe każdej z przyjaciółek . Jest to wzruszająca historia o kobiecej solidarności i prawdziwej przyjaźni, która przezwycięży wszelkie przeciwności losu . Każda z głównych bohaterek , napotka na swojej drodze wiele przeciwności losu , będzie musiała podjąć trudne  życiowe decyzje ale mając u swojego boku wierne przyjaciółki , każde niepowodzenie można pokonać .

Kolejnym , godnym polecenia serialem , jest “Rodzinka .pl ” Jest to historia Rodziny Boskich , na czele z głową rodziny , architektem Ludwikiem , jego żoną, pracującą w redakcji Natalią oraz trójką ich synów, Tomaszem , Jakubem oraz Kacprem . Ten serial zyskał na tak wielkiej popularności, ponieważ tysiące polskich rodzin może się z nim utożsamiać. Serial ten przedstawia prawdziwe , codzienne życie, dwójki pracujących rodziców, starających  pogodzić się pracę z życiem rodzinnym , wychowywaniem trójki dzieci . W serialu tym próżno szukać przekolorowanych , nierealnych historii . Wartym wspomnienia jest , wspaniała gra aktorów , która jest tak realna i prawdziwa , że widz ma wrażenie ,że uczestniczy w życiu Rodziny Boskich, jest naocznym świadkiem ich zmagania się z trudem codziennego życia , ale również częścią kochającej i wspierającej się rodziny.

W naszych propozycjach seriali online , nie mogłoby zabraknąć , niezwykle popularnego serialu pod tytułem “Ranczo ” . Jest to historia młodej Amerykanki, o imieniu Lucy, która decyduje się na przyjazd do Polski i zamieszkuje w małej Podlaskiej wsi Wilkowyje , gdzie odziedziczyła wspaniały dworek . To właśnie tam odnajduje swoje prawdziwe szczęście, poznając malarza z trudną przeszłością o imieniu Kusy, z którym zakłada rodzinę . Jednym z głównych wątków serialu jest historia dwóch braci bliźniaków, którzy nie pałają do siebie sympatią- miejscowego księdza proboszcza Piotra oraz walczącego za wszelką cenę o władzę wójta gminy  Pawła. Perypetie mieszkańców Wilkowyj zasługują na osobną uwagę . Ich historie oraz perypetie, nieraz bardzo ironiczne, przedstawiają bardzo często , prawdziwą wiejska mentalność.

KB_autobus
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments