Bielsko-Biała Sport Cieszyn Żywiec

Kajto podziękuje kibicom. Na Karowej

Fot. z serwisu Kajto.pl

7 grudnia kibiców czekają emocje związane z 57. Rajdem Barbórki w Warszawie. Nie zabraknie legendarnego Kryterium Asów na ulicy Karowej. Na starcie pojawią się kierowcy krajowi i zagraniczni, a pośród nich jeden z faworytów – niekwestionowany rekordzista zawodów, sześciokrotny triumfator rajdu oraz siedmiokrotny król Karowej, Kajetan Kajetanowicz.

Kierowca z Ustronia chce dać frajdę kibicom na koniec sezonu. W dodatku ten warszawski start dla wicemistrza świata WRC-2, będzie jedynym w tym sezonie startem na polskich odcinkach specjalnych. Cały zespół traktuje to wydarzenie wyjątkowo.

Co rok stajemy na starcie, by swoją jazdą cieszyć często zmarzniętych, ale zawsze tłumnie zgromadzonych kibiców. To nasze wspólne święto, podczas którego – obok sportowej walki – najważniejsza jest radość z możliwości spotkania i przebywania razem. Wiem, że walka o zwycięstwo, jak zwykle będzie niezwykle zacięta, ale do tego każdy jest przygotowany. Barbórka to taka kwintesencja rajdów, zamknięta w bardzo krótkim przedziale czasu, a to wywołuje niesamowity skok adrenaliny i wielkie emocje – powiedział przed zawodami popularny Kajto.

Wieczorne zmagania w Kryterium Asów (18.30) kibice, którzy nie wybiorą się do stolicy, będą mogli obejrzeć na żywo w TVN Turbo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments