Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Łóżko domek, krzesełka w kształcie ulubionych zwierzaków, a może fantazyjna huśtawka? Sprawdź, które meble do pokoju dziecięcego pokocha Twój maluch!

Fantazyjny pokój dla dziecka jest gwarancją tego, że będzie ono tam chciało przebywać, uczyć się, bawić. Jego aranżacja jednakże musi być dobrze zaplanowana w każdym drobnym elemencie. Na pewno znaczącą rolę w tej aranżacji odegra kolorystyka ścian, jak również i ustawionych tam mebli. Podstawą są odpowiednie łóżka dla dzieci.

W tym względzie hitem na rynku są łóżka domki. Meble proponowane przez Teddyroom spełniają nie tylko oczekiwania najmłodszych, ale także i rodziców. Oferta firmy to nie tylko stylowe łóżko domek, ale również i szereg innych kolorowych, konwencjonalnych i niekonwencjonalnych mebelków do pokoju dziecka. Krzesełka, stoliki, taborety, namioty tee pee czy też pokojowe huśtawki na pewno są w stanie sprawić, że pokój dziecka nabierze wyjątkowego charakteru.

Łóżka domki

Każde łóżko dziecięce powinno być miejscem przyjaznym. Łóżko dziecięce domek jest doskonałym połączeniem miejsca do nauki, odpoczynku, snu i zabawy. Łóżka te zostały wykonane z naturalnego drewna posiadającego specjalny certyfikat gospodarki leśnej FSC. Jest to gwarancja bezpieczeństwa, które powinno dziecku być zapewnione. Produkcja tych łóżek stawia owo bezpieczeństwo jako priorytet i dlatego też stosowane są tylko i wyłącznie bezzapachowe farby i produkty impregnujące, które nie zawierają w sobie żadnych substancji toksycznych. Łóżka domki mają różne kształty oraz zróżnicowaną kolorystykę. Dlatego też można z powodzeniem je dobrać do własnych upodobań. Istnieje możliwość zakupu łóżka znajdującego się w magazynie i wówczas wysyłka następuje w ciągu 48 godzin lub też dokonać indywidualnego zamówienia uwzględniającego własne wymagania odnoszące się do kształtu, wymiarów oraz kolorystyki. Proponowane łóżeczko dla dziecka w formie domku może mieć kilka różnych opcji:

– z barierkami ochronnymi,

– bez barierek ochronnych,

– z szufladą,

Tym samym stają się one nie tylko estetyczne, ale dodatkowo również można tutaj mówić o dużej funkcjonalności.

Materace do łóżek

Nieodłącznym elementem łóżek, w tym także łóżek dla dzieci są oczywiście materace. Istotnym elementem staje się wygoda jak również i właściwe podparcie kluczowych części ciała jak głowa oraz kręgosłup. To od tego elementu zależy w dużej mierze prawidłowy wzrost, prawidłowy rozwój dziecka. Teddyroom oferuje różne materace do spania, w tym:

– materace piankowe,

– materace piankowo- kokosowe,

– materace strefowe,

– materace dwustronne,

Materace można zamówić w rozmiarach 180×90; 160×80 oraz 140×70 cm. Są one wykonane z wytrzymałego materiału, co też jest potwierdzone przyznanym certyfikatem Oeko- Tex Standard 100. Każdy materac wyposażony jest w specjalny dosyć gruby pokrowiec wykonany z jerseyu. Łatwo można go ściągnąć oraz oczywiście można go prać, dzięki czemu jakiekolwiek zabrudzenia są łatwe do usunięcia, a na samym materacu nie pozostają żadne plamy.

Oferta korzystna pod każdym względem

Kluczowym elementem oferty Teddyroom jest łóżko dla chłopca czy też  łóżka dla dziewczynek w formie domków. Sama forma jest tym elementem, który w praktyce zachwyca dzieci i powoduje, że chętnie w takim łóżku przebywają jak również zasypiają. Idealnie pasują one do każdego wnętrza, tym bardziej, że można tutaj zakupić łóżka domki w bardzo różnych rozmiarach. Można także zamówić wykonanie takiego mebla w rozmiarze dostosowanym do wymiarów konkretnego pomieszczenia. Oferta firmy jednakże nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tych łóżek. Warto wskazać bowiem na stolik i krzesełka dla dzieci, których w ofercie nie brakuje. Stylowe, w różnych wielkościach, rozmiarach, w bardzo różnorodnej kolorystyce z pewnością pozwolą ożywić każdy pokój dziecięcy i sprawią, że maluch będzie się z nim utożsamiał. Jeśli powierzchnia pokoju na to pozwala, jak najbardziej warto jest również zakupić mocną, kolorową, bezpieczną huśtawkę pokojową, aby codzienność dziecka była jeszcze bardziej urozmaicona. Firma Teddyroom gwarantuje najwyższą możliwą jakość, a ponadto również nie można zapominać o bardzo atrakcyjnych cenach, jakie tutaj obowiązują.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments