Wydarzenia Bielsko-Biała

Mamy dla Was świetną propozycję na weekend. Ależ to będzie wystawa!

Fot. CSW

W Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach będzie można zobaczyć ruch miniaturowych pociągów na ogromnej makiecie kolejowej, której układ zaplanowano specjalnie na tę wystawę.

W najbliższą sobotę oraz niedzielę w hali Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach wszyscy odwiedzający będą mogli podziwiać wystawę Beskidzkiej Grupy Modelarskiej i innych zaproszonych wystawców. Będzie również możliwość zrobienia zakupów w sklepie modelarskim. W trakcie trwania wystawy pociągi będą poruszać się po specjalnie przygotowanej na tę okazję makiecie. – Wystawcy mogą regulować prędkość i kierunek jazdy pociągów, a także wywoływać dodatkowe efekty wizualne, jak na przykład oświetlenie, czy też dźwiękowe, jak syrena ostrzegająca przy mijaniu przejazdów – komentuje Konrad Hamerlak, dyrektor Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach.

Wystawa będzie można odwiedzać w sobotę (21 stycznia) w godzinach – 10:00 – 13:00 oraz 14:00 – 18:00, a w niedzielę (22 stycznia) w godzinach 10:00 – 13:00 oraz 14:00 – 16:00. Wstęp jest bezpłatny, ale będą zbierane wolne datki.

– W ubiegłych latach wystawa cieszyła się bardzo dużą popularnością. Mam nadzieję, że tak samo będzie w tym roku. Zachęcam, aby odwiedzić nas w tych dniach i zobaczyć, co przygotowali wystawcy – dodaje Konrad Hamerlak.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments