Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Rynek zakładów sportowych przeżywa obecnie prawdziwy rozkwit! Zakłady zawierać można w wielu różnych miejscach, a wybór jest na tyle szeroki, że trudno jest podjąć odpowiednią decyzję. Jaka firma jest najlepsza i którzy bukmacherzy online oferuje najlepsze warunki na start? Wnikliwa analiza pozwala na przytoczenie aż trzech najlepszych bukmacherów, których oferta jest niezwykle korzystna i na pewno przypadnie do gustu każdemu początkującemu typerowi.

Czym charakteryzuje się najlepszy bukmacher?

Na rynku bukmacherskim działa sporo firm, które oferują zainteresowanym swoje usługi. Wybranie tego najlepszego nie jest wcale prostą sprawą, zatem swoją przygodę z zakładami sportowymi najlepiej zacząć od zebrania odpowiednich informacji. Decydując się na współpracę z którymś z popularnych obecnie bukmacherów, warto brać pod uwagę takie czynniki, jak:

  • wysokie kursy,
  • darmowe zakłady,
  •  obstawianie na żywo,
  • oferta zdarzeń,
  •  bonusy i promocje.
Sposób zawierania zakładów

Początkujący gracz ma obecnie dużo łatwiej, gdyż dominujące stały się zakłady internetowe. Dzięki temu zakłady zawierać można w dowolnym miejscu – nie ma konieczności wybrania się do konkretnego punktu, by postawić na swoją ulubioną drużynę, wystarczy tylko ściągnąć aplikację wybranego bukmachera, by móc grać w nieograniczony niczym sposób. Takie rozwiązanie to ogromne ułatwienie również z tego względu, że można mieć pod ręką niezbędne do postawienia zakładu informacje – na przykład na temat wybranej drużyny.

Bukmacher STS

Najpopularniejszą firmą bukmacherską jest STS, który nie tylko posiada stacjonarne miejsca, w których przyjmuje się zakłady, ale również proponuje klientom rozbudowaną aplikację na telefon. Firma ta oferuje graczom aż trzy bonusy startowe, które łącznie mogą mieć wartość do 1510 zł. Równie istotny jest Freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 29 zł, który nie wymaga żadnego wkładu własnego – przyznaje się go bezpośrednio po zakończeniu etapu rejestracji. Korzystną promocją jest również bonus od pierwszej wpłaty. Oznacza to, że bukmacher STS jest w stanie podwoić wpłacony przez gracza depozyt – drugie tyle wpłaconej kwoty jest zatem prezentem, który można szybko wykorzystać w zakładach.

Bukmacher Fortuna

To również dość popularna firma, która posiada także aplikację na telefon. Pakiet powitalny tego bukmachera jest bardzo atrakcyjna, gdyż łączna wartość przyznawanych bonusów na start może wynieść aż 2230 zł. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja Cashback, która pozwala odzyskać utracone w pierwszym zakładzie pieniądze. Bukmacher proponuje również podwojenie pierwszej wpłaty, która maksymalnie może wynosić dwa tysiące. Wpłacając taką sumę, klient może uzyskać nawet cztery tysiące złotych na stawianie swoich zakładów.

Betfan

Podejmując współpracę z tym bukmacherem, gracze mogą uzyskać pakiety bonusowe o wartości 1600 zł. Bonusy tego typu związane są bezpośrednio z wpłatami środków finansowych na konto, ale nie wykluczają się nawzajem. Aby z nich skorzystać, niezbędna jest rejestracja wraz z obowiązującym w danym czasie kuponem bonusowym, który można znaleźć na przykład na stronie internetowej tego bukmachera. Bonus uzupełniany jest automatycznie po zarejestrowaniu swojego konta w systemie firmy.
Najlepszy bukmacher – wybór

Decydując się na obstawianie zakładów sportowych, warto brać nie tylko pod uwagę dostępne promocje. Równie istotny jest fakt szybkiego wypłacania wygranych środków oraz jasne zasady działania całej firmy. Nie bez powodu to właśnie bukmacher STS jest najczęściej wybierany przez miłośników stawiania zakładów sportowych. Działa on bowiem na tyle długo, że wypracował bardzo atrakcyjne zasady oraz wysokie zakłady, które mogą przynieść nawet początkującym graczom ogromne korzyści finansowe.

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments