Wydarzenia Bielsko-Biała

Nowe życie mam – finał metamorfozy!

Finałowa gala “Metamorfoza – Nowe Życie Mamy” odbyła  się 19 października w Bielskim Centrum Kultury.

Finalistkami trzeciej edycji projektu zostały Aldona Superson i Paulina Bogdał-Duraj. Za ciężką pracę została także wyróżniona Elżbieta Szalbot.

W ramach projektu panie przez 6 miesięcy mogły korzystać z siłowni, porad dietetycznych, cateringu, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii, usług stylistki, psychologa oraz coacha. Dzięki ciężkiej pracy pod okiem dietetyka i trenera personalnego Grzegorza Wróbla oraz zespołu z Impact Centrum Zdrowia i Sprawności przeszły spektakularną metamorfozę , chudnąc łącznie 87 kg. O urodę pań zadbała sama inicjatorka “Metamorfozy – Nowe Życie Mamy”  Halina Gawlińska-Wróbel z Future Clinic. Jest to kobieta silna, a zarazem pełna ciepła, która sama na co dzień stara się połączyć pracę zawodową z rolą matki trójki dzieci.

Finalistki metamorfozy zgodnie powtarzały, że praca, dom, związek, dzieci i codzienne obowiązki przy dobrej organizacji, mogą iść w parze z rozwojem, zdrowiem i aktywnością fizyczną. Podziękowały również swoim partnerom i rodzinie za pomoc w realizacji  swoich przemian. W każdej z uczestniczek zrodziło się pragnienie zmiany na lepsze w kwestii nie tylko urody, ale i zdrowia, a co za tym idzie – ogólnego samopoczucia.

Na osoby, które uczestniczyły w gali finałowej, czekało wiele dodatkowych atrakcji.  Można było podziwiać pokaz mody Lulu Design i Alwero z udziałem modelek z Grabowska Models. Odbyły się pokazy Tańca ze Szkoły Cubana oraz Jazz Puenta-taniec Ewy Czubińskiej-Dutka, oraz występ znanej piosenkarki Asteyi Dec,  w przerwach  natomiast czekał poczęstunek od Pub Rewers.

 

 

 

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
4 lat temu

Byłam na gali i widziałam. Pani Ela i Pani Aldona niesamowite metamorfozy. Panie zasługują na uznanie. Niestety, u Pani Pauliny nie widzę aż tak spektakularnej zmiany. Nie mniej jednak dla wszystkich Pań brawa za ciężka pracę 🙂

Justyna
Justyna
4 lat temu

Witam ja gratuluję całej trójce piękne kobiety i mamy cudowne efekty pracy nie podoba mi się jak ludzie komentują że ta ma coś z nosem ta że sukienką ale nikt nie wie ile to kosztuje odwagi stanąć na castingu i walczyć z tym co nam się nie podoba pozdrawiam

Jola
Jola
4 lat temu

Racja Pani Ela powinna wygrać. Świetny efekt treningów i diet. Makijaże i fryzury u wszystkich Pań piękne. Tylko te stylizacje…. troszkę jakby nie podkreślają figur.
Pani Paulinie sukienka nie dodała kobiecości. Góra wydaje się jakby za mała (widać na pierwszym zdjęciu), a tam gdzie zaczyna się odcięcie pod biustem zaczyna się balon… i nogi….
Pani Aldona za bardzo ma dopasowaną suknię…
Życzę Paniom, aby “metamorfoza” nie była tylko w dniu gali, ale szła przez całe życie. Jesteście twarde, silne i wytrwałe. Zrobiłyście coś dla siebie i pokazujecie wielu kobietom, że ciężką pracą można osiągnąć wiele. Pozdrawiam

gość
gość
4 lat temu

Najbardziej podoba mi się pani Ela i ona powinna wygrać Niestety nie podoba mi sie pani Paulina po schudnięciu pierwsze co rzuca się w oczy to nos ale to moje zdanie.

Katarzyna
Katarzyna
4 lat temu

Brawa dla finalistek. Szczególne brawa dla Pani Aldony i Pani Eli. Widać ogromną pracę fizyczną… A kolejne brawa dla trenerów, którzy motywowali do pracy finalistki… Dobór odpowiedniej diety i treningi sprawiły że dziś są to zupełnie inne osoby. Gdyby nie Wy nie byłoby takich efektów. Brawo.

Claudyna
Claudyna
4 lat temu

BRAWO!GRATULACJE ZA PIĘKNE EFEKTY METAMORFOZY

Mario
Mario
4 lat temu

Pięknym Mamom wielkie gratulacje!
Kawał dobrej roboty!