Bielsko-Biała Sport

“Polski Messi” opuszcza Bielsko-Białą

Fot. TVP

Ampfutbolista Bartosz Łastowski, nazywany “polskim Messim” król strzelców Euro 2017, przechodzi z Kuloodpornych Bielsko-Biała do Legii Warszawa.

– Przyjście Bartka do drużyny Legii Warszawa oznacza dla nas duży zastrzyk jakości. Jeżeli ktoś słyszał o amp futbolu to zapewne słyszał o “polskim Messim”. Powoli realizujemy swój plan rozwoju, to długofalowy projekt w kierunku profesjonalizacji naszego sportu – mówi Mateusz Szczepaniak, trener sekcji amp futbolu w Legii, cytowany na klubowej stronie Legii.

W ubiegłym sezonie 23-letni Łastowski był zawodnikiem Kuloodpornych Bielsko-Biała, zdobył z bielską drużyną mistrzostwo Polski. Nowy sezon Amp Futbol Ekstraklasy ma ruszyć na początku września. A miesiąc później – 3 i 4 października – odbędzie się turniej w Bielsku-Białej (rozgrywki ampfutbolowej Ekstraklasy składają się z turniejów, których gospodarzami są uczestniczące w rozgrywkach kluby).

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CYT
CYT
2 lat temu

Bartosz niestety stracił tytuł. O całkiem nowym “Polskim Messim” głośno zrobiło się za sprawą nagrania opublikowanego kilka miesięcy temu na YouTubie. Na nim gościu niefortunnie żongluje w domu rolką papieru toaletowego.