Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Pora na zmiany!

Jesteśmy z Wami od 2012 roku.

Przyszła pora na zmiany – myślimy, że spore

Portal doczekał się odświeżenia layoutu. Nowa szata graficzna to przede wszystkim ukłon w stronę Czytelników, którzy są dla nas najważniejsi. Czytelny podział na działy, przejrzysty układ tekstów to jednak nie wszystko. Efektowna galeria zdjęć i prosty kalendarz wydarzeń sprawiają, że zaproponowany interfejs jest lekki i przyjemny dla oka. Nowa odsłona portalu daje również lepsze możliwości reklamodawcom, duże powierzchnie reklamowe i przejrzysty układ strony gwarantują dotarcie do jeszcze liczniejszego grona odbiorców.

Nasz cel pozostaje jednak niezmienny – chcemy jak najszybciej poinformować o sprawach ważnych i tych mniej, tak, żeby każdy Czytelnik znalazł to, czego szuka.

Jak się Wam podoba? Piszcie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
32 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Wnioskuję aby na nowej stronie internetowej wprowadzić zabezpieczenie tak aby nie mógł nikt inny podszywać się pod Nick’a już raz założonego. Taka sytuacja spotkała mnie dziś i miała miejsce także dla innego komentującego na starej stronie internetowej.

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

W poprzedniej wersji była dłoń oceniająca jakość komentarzy czytelników niefachowców. Proponuję aby w aktualnej wersji wprowadzić dla czytelników ocenianie jakości artykułów bo są one różne a niektóre przy niewielkim wysiłku, bez głębszego rozpoznania tematu (można stawiać dalsze pytania). Będzie to przyczynek do samodoskonalenia portalu, zadośćuczynienie w kierunku zdecydowanej opinii jednego z komentujących, że kronika jest dla czytelników, powinni mieć wpływ na jakość.

niezmienny
niezmienny
3 lat temu

w każdej zmianie jest ukryty sekret , zapewnie i ta zmiana ma jakieś podtło , może nawet polityczne

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Jeśli strona jest w języku polskim, proponuję aby także zmienić page na strona, 1 comment na 1 komentarz

Franuś
Franuś
3 lat temu

Bardzo proszę aby ktoś się podpisywał z autorstwa pod artykułami. Bo ktoś konkretnie je pisze a ostatnio 3 artykuły są podpisane “Redakcja”. To tak jakby podpisywał się “anonim”, nie może być pracy zespołowej i z tej strony powinna być jawność.

TADEUSZ BUTOR
TADEUSZ BUTOR
3 lat temu

Franuś co młotkiem Ci wbić do pały,że poprzedni podział był bardzo dobry. Były powiaty i każdy wybierał co chciał widać,że dlej nic ci w głowie nie świta a tak na marginesie nie jesteś autorem tych zmian?Bo inni maja to w głębokim poważaniu.Czytam tylko wstępy Twoich wynóżeń bo na resztę szkoda łoka.

Czytelnik
Czytelnik
3 lat temu
Reply to  TADEUSZ BUTOR

Przecież powiaty są na samej górze i działają jak na starej stronie, w czym problem?

Franciszek
Franciszek
3 lat temu
Reply to  TADEUSZ BUTOR

Nie jestem ani autorem zmian ani nie mam interesu bronić autorów. Mam natomiast swój pogląd na jakość nowej strony internetowej, zależy mi aby była lepsza i nic mi nie trzeba ani wbijać ani wybijać. No właśnie, masz swoje nakierowanie i nie musisz nawet do końca czytać kto co ma do powiedzenia innego niż Ty. Super tacy niezłomni w przekonaniach. Ale chyba już się przekonałeś, że pisanie komentarzy to żaden problem a nie koszmar jak uważałeś kilka dni temu. Na marginesie, wynurzenia się pisze tak jak ja napisałem (to nie od nóg) a nazywanie wynurzeniami moich przekonań co do jakości nowej… Czytaj więcej »

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Kumam Tadziu tylko nieco inaczej. Mogę? Beskidzka 24 nie będzie wyglądała lepiej jak tylko będzie spełniała wymagania żywcoków. Jeśli czytelnicy decydują to nie tylko Tadziu oraz grupa wkoło chałupy Tadzia ale akurat beskidzka 24 obrała sobie za odbiorców czytelników jeszcze 6 innych powiatów poza Żywcem. A tutaj widzę, że opinie w większości są pozytywne. Kronika Beskidzka obchodziła niedawno jubileusz i tam widziałem też w większości pozytywne oceny. Problemy niektórych publikatorów, myślę, że nie biorą się z tego iż nie publikują tak jak Tadziu chce lub dlatego, że zamieszczają obrazki.

TADEUSZ BUTOR
TADEUSZ BUTOR
3 lat temu

Franuś a co mnie obchodzi Bielsko czy Cieszyn czy Wadowice psińco a Ty jak chcesz nteresować się całym światem to Twój problem.I Franuś to suma sumarum czytelnicy decydują co ich interesuje.A przy Twoim myśleniu to beskidzka 24 może tak wyglądać jak Żywiec Nasze Miasto która już utrzymuje sie jak sztuka dla sztuki a z nią Dziennik Zachodni idze na psy.Jak tego ie kumasz to Twój problem bo to czytelnicy decydują co chcą czytać a nie faneberie Franusia.Dotarło?

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Nie wszyscy, Tadeusz Butor, myślą tak jak na Żywiecczyźnie, że interesują ich wiadomości wyłącznie z Żywiecczyzny. Takie właśnie rozumienie prowadzi do średniowiecza gdzie była chałupa i kawałek poza chałupą. Redaktorzy są dla ludzi i nie zauważam aby traktowała redakcja sprawy odwrotnie. Oprócz niektórych polityków, którzy mogli sobie pisać teksty jak chcieli i przy niektórych redakcja nie zostawiała miejsce na skomentowanie. A rozumiem, że redaktorzy mają ten przywilej i obowiązek, że nie powinni pracować pod dyktando jakichś osób lub grup osób.

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Przy tych obrazkach, które pomija Tadeusz Butor i rzeczywiście zalewają naszą świadomość jest wpis i taki, że komuś nie podoba się czwórka w cyfrze 24 w logo. No i może się nie podobać ale obiektywnie czwórkę nie da się odczytać w połączeniu z dwójką jako jedynkę. I nie trzeba zmieniać. Te obrazki przeszkadzają w większości ludziom starszym, którzy żyli w większości otoczenia bez obrazków ale młodym zupełnie one nie przeszkadzają, mają dostępną technikę cyfrową i chętnie sami tworzą obrazki. Np. z pisaniem ortograficznie, bez sms-owych skrótów gorzej. Taka rzeczywistość.

TADEUSZ BUTOR
TADEUSZ BUTOR
3 lat temu

Dostałem na pocztęwpis trochę czasu a różnice znikną hm fajnie.Tylko jeszcze raz przyponę autorom zmian beskidzka 24 to była ostatnią tzw deską normalności w zalewającą falą łobrozków..W średniowieczu robiono witraże ze scenami z Biblii bo ludziska nie umieli czytać,czyżby powrót do średniowiecza? I do autorów tych radosnych zmian to redaktorzy są dla ludzi a nie czytelnicy dla redakcji.Dodawajcie se łobrozki ile chcecie ale zróbcie stary podział na którym jasno by było widać,że to są wiadomości z Żywiecczyzny bo mnie i myślę wielu innych zupełnie nie interesują wiadomości z bielska,Cieszyna czy Wadowic.

Artur Jarczok
3 lat temu
Reply to  TADEUSZ BUTOR

Panie Tadeuszu, klikając na górze strony w zakładkę “Żywiec”, strona przeniesie Pana do zakładki regionalnej. Jest tam wtedy cały spis tekstów z terenu, który Pana interesuje.
pozdrawiam
Artur Jarczok
zastępca redaktora naczelnego

TADEUSZ BUTOR
TADEUSZ BUTOR
3 lat temu

KIEDYŚ WCHODZIŁO SIĘ NA żYWIEC nASZE mIASTO BO BYŁO CIEKAWIE I MOŻNA BYŁO DOWIEDZIEĆ SIĘ O WAŻNYCH RZECZACH Z REGIONU.a TERAZ PLAŻE NUDYSTÓW W WO ŚLĄSKIM TO NOJWAŻNIEJSZY TEMAT

maurycy
maurycy
3 lat temu
Reply to  TADEUSZ BUTOR

Przyzwyczajenie jest naszym największym wrogiem. Trochę czasu a różnice znikną.

Grzechu
Grzechu
3 lat temu

A strona mobilna stara

Artur Jarczok
3 lat temu
Reply to  Grzechu

Witam serdecznie,
mobilna wersja także ukazała się w nowej odsłonie i jest dostosowana do telefonów oraz tabletów. Niestety jednak niektóre serwery tymczasowe (tak, tak, dla mnie też jest to czarna magia) nie uległy odświeżeniu, dlatego być może u Pana dalej wyświetla się stara wersja. Prosimy spróbować jutro. Wszystko powinno być już dobrze. Prosimy o komentarz z wrażeniami odnośnie mobilnej wersji naszego portalu.
pozdrawiam serdecznie
Artur Jarczok
zastępca redaktora naczelnego

TADEUSZ BUTOR
TADEUSZ BUTOR
3 lat temu

Jeżeli ktoś czegoś nie rozumie to tylko Ty adwersarzu.Wchodziłem na beskidzka 24 widziałem przejrzyście gdzie jest Żywiec a teraz co mam szukać?To redakcji winno zależeć aby artykuły były dostępne i czytane bez szukania.Gdyby zainstalowano licznik wejść to obecnie liczba czytających zmniejszyła się o 70 procent.Bo to nie czytelnik ma szukać informacji tylko dziennikarz ma je tak sprzedać by były czytane.Więc może lepiej wrócić do starej szaty bo choć siermiężna ALE PRZEJRŻYSTA.

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Chyba nie zapoznałeś się dobrze z nową stroną, Tadeusz Butor. Jaki problem, na Żywiec też sobie możesz wejść i są posty skompletowane dla Żywca. Nie ma też problemu z dodawaniem komentarza i całe szczęście, że usunięto dłonie z palcami skierowanymi w dół lub do góry i procentami przy tym nie wiadomo skąd się biorącymi, w jaki sposób ktoś klasyfikował. Jest lepiej według mnie, np. możesz sobie zgrupować wszystkie posty dla danego redaktora gdzie się podpisuje z nazwiska i imienia a nie pseudo jak wcześniej było. Lub w ogóle się nikt nie podpisał. Teraz tylko dla nowej strony trzeba mądrze pisać… Czytaj więcej »

Franciszek
Franciszek
3 lat temu
Reply to  Franciszek

Zdecydowanie nie Tadeusz Butor. Nie można tkwić ciągle przy tym samym bo Tadeusz Butor przyzwyczaił się do starego i nie potrafi do nowego. Proponuję trochę dłużej poobcować z nową stroną bo starszym ludziom zaakceptowanie nowego przychodzi dłużej. Nie będzie powrotu do starej strony bo nie jest potrzebny. Gdyby zainstalowano licznik wejść… ale Tadeusz Butor wie bez licznika, że jest 70 procent czytelników mniej.

Maćko
Maćko
3 lat temu

Super!

TADEUSZ BUTOR
TADEUSZ BUTOR
3 lat temu

Zmiana zdecydowanie na gorsze wchodziłem se na Żywiec i czytałem co mnie interesuje a teraz.Nie wszystkie zmiany wychodzą na lepsze ta zdecydowanie negatywna a dodawanie komentarza to masakra.

Czesiek spod Żywca
Czesiek spod Żywca
3 lat temu
Reply to  TADEUSZ BUTOR

Przeca na samym przodku jest menu powiatowe i dalej se można wybrać Żywiec jak drzewiej bywało.

Cieszyniok
Cieszyniok
3 lat temu

Woow, super! Zmiana była potrzebna i daliście radę

lol
lol
3 lat temu

Logo i dwa górne wiersze zajmują pół ekranu. Porażka. Reklamę o podobnej wielkości przemilczę
Reszta bardzo dobra 🙂

maurycy
maurycy
3 lat temu

Tak się zastanawiam, czy cyfra w logo to 24, czy nawiązanie do symbolu Saturna 21…. Na dwoje babka wróżyła….

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Proponuję utworzyć jeszcze jeden dział (zakładkę): Polityka. I tam kierować takie rzeczy jak felietony Senatora Kamińskiego, inne. Polityka wzbudza najwięcej komentarzy a nie wszystkich interesuje i polityka i komentarze często brzydkie. Nie w Wydarzeniach ale kto zechce kruszyć kopie niech sobie tam się udaje do zakładki Polityka

Xymena
Xymena
3 lat temu

Jak dla mnie jest w tym pewien chaos…

Kuba
Kuba
3 lat temu

Jestem na tak.

Franciszek
Franciszek
3 lat temu

Fajnie. Ale celem powinna być też korzyść odbierana nie tylko przez czytelników ale przez autorów informacji. A więc kontakt obopólny na zasadzie, że ktoś w Redakcji będzie zbierał uwagi i okresowo ustosunkowywał się do najważniejszych. Bo nie jest tak, że nie można czegoś poprawić w docieraniu do czytelnika. Przy przyjęciu takiej konwencji – przyklaskuję. Przyklaskuję otwartości na uwagi od czytelników zachęcającej do “współredagowania”.

Anonim
Anonim
3 lat temu

Ekstra!