Żywiec Przygarnij mnie

Schroniskowa królowa

Fot. Beata Stekla

Brytolka jest podopieczną Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu, ma około 12 lat i jest mieszańcem moskiewskiego psa stróżującego. Natura obdarzyła ją dłuższym włosem, który od nowego właściciela będzie wymagał pielęgnacji i regularnego wyczesywania.

Suczka jest dużym i masywnym psem, z tego względu sam jej wygląd budzi respekt. – Będzie świetnym stróżem posesji. Jeżeli ktoś wejdzie na jej teren, łatwo go nie opuści – usłyszeliśmy w azylu. Brytolka potrzebuje pana, który nad nią zapanuje ponieważ ma skłonność do dominacji. Idealny dla niej byłby dom z ogrodem, w którym mogłaby swobodnie biegać. Z racji wieku, suczka coraz gorzej słyszy. Podobnie wiek odbija się na jej aktywności i piesek coraz więcej czasu poświęca na odpoczynek. Psisko jest posłuszne swojemu opiekunowi i ładnie chodzi na smyczy. W schronisku przebywa długo, bo od 2013 roku. Czas więc najwyższy na własny kąt.

Żywieckie przytulisko mieści się na terenie spółki Beskid Żywiec przy ulicy Kabaty 2. W tygodniu zaprasza chętnych do adopcji między 9.00 a 14.30, w soboty od 9.00 do 12.00. Telefon: 694 475 951, e-mail: schronisko@beskid-eko.pl, strona internetowa, Facebook.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Marcol Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcol
Gość
Marcol

Owce oddajecie do adopcji?