Na sygnale Sucha Beskidzka

Trzy osoby z amfetaminą w Suchej Beskidzkiej

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Trzy osoby zostały zatrzymane przez suskich kryminalnych w związku z posiadaniem amfetaminy. Co więcej w domu, w którym przebywali, były również środki chemiczne służące do produkcji środków odurzających.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego suskiej Komendy Powiatowej Policji wykonując czynności służbowe udali się pod ustalony adres w Suchej Beskidzkiej.

Na miejscu zastali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Przy kobiecie znaleziono woreczek foliowy, w którym znajdował się zbrylony proszek. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że to amfetamina. Policjanci sprawdzili wszystkie pomieszczeni, gdzie znaleźli w różnych miejscach m.in. w pluszowej maskotce, środki odurzające. Poza narkotykami policjanci natrafili na różne pojemniki ze środkami chemicznymi. Jak się okazało, miały one służyć do produkcji środków odurzających. 28-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego, 36-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego i 27-letni mieszkaniec powiatu suskiego zostali zatrzymani. Dzień później, usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności – informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej.

google_news