Wydarzenia Cieszyn

Utrudnienia w Cieszynie!

Fot. UM w Cieszynie

W najbliższy weekend w Cieszynie odbywać się będzie 29. Święto Trzech Braci. W związku z imprezą już od 13 czerwca nastąpią zmiany w organizacji ruchu w centrum nadolziańskiego grodu.

– Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o dostosowanie się do znaków oraz poleceń służb porządkowych – mówi Adam Cieślar, dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy”, który jest organizatorem Święta Trzech Braci. Na co konkretnie muszą się przygotować zmotoryzowani?

Od północy w nocy 12/13 czerwca nastąpi zamknięcie ruchu samochodowego na Starym Targu. Obowiązywał będzie tam całkowity zakaz parkowania oraz ruchu samochodów aż do zakończenia Święta Trzech Braci i uprzątnięcia terenu 17 czerwca. Od 14 czerwca, od 13.00, aż do wczesnych godzin porannych 17 czerwca wyłączone z ruchu będą ulice Matejki, Rynek oraz fragment Menniczej – od Rynku do ulicy Olszaka. Ruch pojazdów zostanie ograniczony tylko do mieszkańców i zaopatrzenia. Objazd do ulicy Menniczej będzie prowadzony ulicami: Kochanowskiego – Limanowskiego – Ratuszowa – plac Dominikański – Olszaka. Ponadto 14 czerwca od 16.30 do 17.30, na czas przemarszu korowodu, zostaną całkowicie zamknięte ulice Mennicza, Głęboka i fragment Zamkowej do Mostu Przyjaźni.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Cieszyniok Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cieszyniok
Gość
Cieszyniok

Najlepszy teskt że ruch tylko dla mieszkańców tylko że nikt tego nie pilnuje