Wydarzenia Bielsko-Biała

Zmarł Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski

Grzegorz Szetyński w sali obrad Rady Powiatu Bielskiego. Fot. Marcin Kałuski

Dzisiaj, w wieku 61 lat, zmarł wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński.

Wieloletni wiceszef Zarządu Powiatu Bielskiego mieszkał w Kozach, gdzie mieści się jego rodzinne gospodarstwo ogrodnicze.

Grzegorz Szetyński miał chorobę koronawirusową. W ostatnich dniach docierały informacje o tym, że jego stan się pogarsza. Jego bliscy i współpracownicy modlili się o jego powrót do zdrowia.

Dziennikarze naszej redakcji zapamiętają go nie tylko jako profesjonalistę w swojej pracy, ale przede wszystkim jako człowieka wielkiej klasy, otwartego, ciepłego, opanowanego i uśmiechniętego.

Grzegorz Szetyński, ogrodnik z wykształcenia i praktyki, podczas dożynek w Kozach, które odbyły się 2 września 2018 roku. Mówił wtedy, jak jest dumny z tego, że jego synowie, którzy tego dnia prowadzili widowiskowe zawody „Farmer Show”, przejęli prowadzenie jego gospodarstwa.

 

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Wyrazy współczucia dla rodziny….

Karol
Karol
2 lat temu

dobry człowiek o normalnych poglądach… szkoda go…

A
A
2 lat temu

Wyrazy współczucia. Szkoda ze tak dobrzy ludzie odchodzą z tej ziemi, tak niewinni ludzie którzy oddaliby widać całe serce, ogromna szkoda takiego człowieka, bo był widać naprawdę dobra dusza. Świat nam pokazuje co teraz jest najważniejsze w życiu czyli zdrowie i ze wirus jest a nie jak niektórzy się śmiali ze go nie ma i zaniedbywali przez to wszystko potem tacy dobrzy ludzie którzy powinni jeszcze tu być ich nie ma, aż żal na sercu…

Jolanta
Jolanta
2 lat temu

Odszedł wspaniały, dobry, mądry człowiek, który chętnie służył innym. Żal serce ściska.Szkoda, wielka szkoda. Niech odpoczywa w spokoju.

Radosław Ostałkiewicz
Radosław Ostałkiewicz
2 lat temu

Odszedł człowiek przez wielkie “C” – wspaniały samorządowiec wielkiej klasy i kultury, zaangażowany od lat w sprawy powiatu bielskiego i jego gmin (w tym Jaworza) kozianin. Będzie Go nam bardzo brakować – już brakuje… Cześć Jego pamięci!

Józef
Józef
2 lat temu

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie. Odszedł wartościowy człowiek, otwarty na ludzi.

Piotrf
Piotrf
2 lat temu

Człowiek Wielkiego Serca. Szkoda gdy tacy ludzie odchodza

Piotrek
Piotrek
2 lat temu

Człowiek wielkiego serca i intelektu