Wydarzenia Cieszyn

Żywiołowy koncert Cleo na scenie plenerowej nad Olzą | ZDJĘCIA

Od 24 do 26 czerwca po obu stronach Olzy trwa 30. odsłona Święta Trzech Braci. Koncerty odbywać będą się przez cały weekend. Część z nich na scenie plenerowej nad Olzą,  na zewnątrz Hali Widowiskowo – Sportowej, a pozostałe w jej wnętrzach. Pierwszą wokalistką, która wystąpiła wczoraj na scenie plenerowej była Cleo.

Ochoczo wchodziła w interakcje z publicznością i prezentowała swoje największe hity. Nie tylko te najnowsze, ale również, wylansowane w ubiegłych latach. W ten sposób nie zabrakło “Żywiołów”, utworu “Łowcy gwiazd”, “Zabiorę nas”, czy kultowej już piosenki “My Słowianie”, która niegdyś powstała w duecie z Donatanem.

fot. Małgorzata Krawczyk

W repertuarze koncertu nie zabrakło również utworów z nowego repertuaru. Zaśpiewała też piosenkę “Bratnie dusze”, którą nagrała w duecie z Dawidem Kwiatkowskim. Wykonawcy często sięgają po ten utwór podczas wspónych realizacji telewizyjnych, np. w programie “The Voice Kids”.

– Stworzenie utworu “Mniej znaczy więcej” jest spełnieniem moich marzeń. Zawsze chciałam usłyszeć moją muzykę w kinie. Przyznam, że myślałam o tym od dziecka. Kiedy lecą napisy końcowe, a piosenka rozlega się z głośników…wspaniałe uczucie – mówiła Cleo w rozmowie z red. Mariolą Morcinkovą.

Po zakończonym koncercie Cleo bardzo chętnie rozdawała autografy. Za kulisami nie zabrakło też sentymentalnych spotkań, takich, jak chociażby z Antosią Kraszewską, uczestniczką minionej edycji “The Voice Kids”, która to właśnie przed wejściem artystki wykonała kilka utworów.

Rozmowa z Cleo już wkrótce w “Głosie Ziemi Cieszyńskiej”.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nic nie wiem
nic nie wiem
1 miesiąc temu

Na zdjęciu nie ma czasem Donatana? Druga pani śliczna na scenie to kto?

swoimi ścieżkami
swoimi ścieżkami
1 miesiąc temu

Dlaczego rozmowa z Cleo tylko w Głosie Ziemi Cieszyńskiej jeśli tutaj opis występu, zapowiedź?