Cieszyn Na sygnale

Cieszyńskie: Kolizje i wypadki

Fot. Baścik-Pomoc Drogowa

Ślisko jest na drogach powiatu cieszyńskiego. Nie wszyscy kierowcy radzą sobie z tymi trudnymi warunkami…

Przed 7.00 w Łączce, jadący w kierunku Skoczowa autobus, na ulicy Cesarskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Gajową, omijał peugeota. Auto nie było w stanie wyjechać pod górę. Podczas omijania kierowca autobusu zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się z jadącym w kierunku Cieszyna volkswagenem.

Kierująca tym pojazdem 49-letnia mieszkanka Międzyświecia została przewieziona do szpitala. Po badaniach mogła wrócić do domu. Kierowca autobusu , 65-letni mężczyzna, został ukarany mandatem karnym – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Na ulicy Słowackiego w Zebrzydowicach około 8.50, kierująca volkswagenem 58-letnia mieszkanka Zebrzydowic, jadąc ulicą Słowackiego w kierunku Jastrzębia-Zdroju nie zapanowała nad pojazdem , wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Zderzyła się z jadącym w kierunku Zebrzydowic fiatem, którym kierował 55-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Jedna osoba została poszkodowana.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Armagedon Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Armagedon
Gość
Armagedon

Musze no.To jest coś fenomenalnego mówie o Zebrzydowicach ul,Słowackiego ograniczenie 50 piękna prosta dla miszczów jazdy na prost,kto mi to wytłumaczy tą gupote niedzielnych bałwanów,imbecyli.Jest lód,śnieg,błoto jadą ku..y 10 w porywach 30/h cali się trzepią i pocą że ktoś ich wyprzedzi w takich dla nich dziwnych warunkach i nie przekroczy 50,60.Nazajutrz droga czarna i te buraki,imbecyle co wczoraj jechały 10 w porywach 30 teraz zapierd…ją 90,100 i mnie wyprzedzają jadącego tak samo w każdych warunkach 50km/H