Dankowice po nerwówce pokonały Cukrownika

Pasjonat Dankowice od zdobycia kompletu rozpoczął wiosenne rozrywki w lidze okręgowej. W Chybiu pokonał tamtejszego Cukrownika. Zwycięstwo przyjezdnym nie przyszło jednak łatwo.

Po nudnej pierwszej połowie, w drugiej zaczęło się dziać. W 48. minucie gola dla Dankowic zdobył Błażej Cięciel, a w 60. prowadzenie podniósł Adrian Szary.

Jakby mało było kłopotów Cukrownika z boiska za dwie żółte kartki wyleciał Tomas Bulawa. Wydawało się, że jedna z kolejnych akcji przypieczętuje zwycięstwo Pasjonata.

Tak się jednak nie stało, a chybski zespół zdobył gola kontaktowego i ruszył ostro do dalszego ataku. Choć miał kilka niezłych okazji, żadnej nie wykorzystał. Skończyło się 2:1 dla Dankowic, które po ostatnim gwizdku odetchnęły z ulgą.

W sumie w meczu sędzia pokazał dziewięć żółtych kartek i w konsekwencji dwie czerwone (oprócz Tomasa Bulawy boisko przedwcześnie opuścił Błażej Cięciel na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu).