Bielsko-Biała Sport

Dzieciaki (z Kóz) do rakiet

Tenis ziemny na zajęciach wychowania fizycznego? O taką atrakcję stara się Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozach.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Bank zorganizował konkurs dla szkół, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. “Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego” – zachęcają organizatorzy konkursu.

Wyzwanie podjęli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Kozach. – W głosowaniu internetowym wyłonionych zostanie 60 szkół podstawowych, które otrzymają zestawy profesjonalnego sprzętu do tenisa ziemnego, przystosowanego do nauki dzieci firmy Babolat. Posiadanie takiego sprzętu na pewno jeszcze bardziej urozmaici zajęcia wychowania fizycznego czy sportowych zajęć dodatkowych – mówi Anna Kózka-Filarska, nauczycielka wychowania fizycznego w SP 2.

Głosowanie internautów potrwa do 18 grudnia. Trzy dni później poznamy zwycięzców. – Lubimy podejmować wyzwania, stąd nasze zgłoszenie do konkursu, ale nie poradzimy sobie sami. Prosimy o wsparcie w głosowaniu – apeluje Anna Kózka-Filarska.

Głosować można tutaj: https://bit.ly/2Sd4aUR

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o