Bielsko-Biała Na sygnale Oświęcim

Kraksa na skrzyżowaniu

Fot. KPP w Oświęcimiu

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku w Bielanach na skrzyżowaniu ulic Kęckiej z ulicą Na Włosień.

Jak ustalili policjanci zawiniła 49-letnia mieszkanka gminy Oświęcim. Około 5.15 kobieta wyjechała oplem astrą z drogi podporządkowanej i wymusiła pierwszeństwo na autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, którym kierował 46–letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Autokarem podróżował jeden pasażer i w wyniku zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń ciała. Mniej szczęścia miała 45-letnia pasażerka opla. Została zabrana do szpitala.

7
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
7 Komentarzy
MaćkoJerzy WJerzy WJerzy WBUSOMAT PL Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy W
Gość
Jerzy W

Ewentualnie mieć dużo rękawiczek lateksowych jednorazowego użytku takich jak chirurdzy używają podczas zabiegu operacyjnego .

Maćko
Gość
Maćko

Psychopato wracaj do psychiatry!!!

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Jednocześnie nie życzę sobie z powodu psiej grypy aby służby mundurowe życzyły sobie okazania moich dokumentów tożsamości jak będę na terenie powiatu oświęcimskiego . Nie chciał jeden panoczek policjant moich ulotek dotyczących bezpiecznego poruszania się pojazdem jednośladowym po drogach chodnikach wobec tego proszę nie żądać okazania dokumentów tożsamości. Niebezpieczne bakterie zostaną na moich dokumentach .Wiadomo później odkażanie dezynfekcja dużo pracy z powodu psiej grypy

BUSOMAT PL
Gość
BUSOMAT PL

Miejmy nadzieję, że wszyscy cali. Na drodze trzeba być czujnym.

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Trzeba być czujnym z powodu psiej grypy

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Mam ciekawą wiadomość dla moich wiernych czytelników tak wspaniałych moich postów Dnia 11 listopada 2018 roku z powodu psiej grypy służb mundurowych wojsko zapewni nam ochronę podczas pochodu. Dobrze że jeszcze możemy w tym kraju liczyć na kogoś kto zapewni nam bezpieczeństwo

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Co za nieroztropność ze strony 49 letniej osoby płci żeńskiej Zauważam błąd ze strony osoby która opisuje w/w zdarzenie już sam nie wiem czy osoba płci żeńskiej ma 49 lat czy ma 45 lat ? Podejrzewam że również będą błędy ze strony policjantów z Kęt . Ciekawe również czy w dokumentach policji nie zauważymy błędy nieścisłości co do przyczyny wypadku ? Adwokacji tylko na to czekają aby poszukać niedowładu organizacyjnego na komisariatach policji w powiecie oświęcimskim.