Wydarzenia Bielsko-Biała

Pozbądź się „kopciucha”

ZGM

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej ogłosił konkurs „Zamień kopciucha na ekoczyściucha”. Projekt ten będzie realizowany i finansowany w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Przypominamy, że propozycja ta znalazła się wśród przedsięwzięć o charakterze ogólnomiejskim, które w głosowaniu uzyskały największe poparcie mieszkańców miasta.

W konkursie mogą wziąć udział najemcy lokali mieszkalnych stanowiących własność gminy. Jeśli zostaną wybrani, ZGM wykonana na własny koszt w ich mieszkaniach ogrzewanie gazowe (tak zwane etażowe). Lokal – wyjaśnia ZGM – musi jednak spełniać określone warunki techniczne opisane szczegółowo w regulaminie konkursu (znajdziesz go tutaj). Zainteresowani propozycją najemcy nie mogą posiadać zaległości w opłatach za zajmowany lokal!

Wnioski można składać od 1  do 28 lutego (decyduje data stempla pocztowego) na adres: ZGM – Administracja Domów Mieszkalnych, ulica Krasińskiego 5, 43-300 Bielsko-Biała. Informacji na ten temat udziela taż Agnieszka Dziki-Piecuch  inspektor nadzoru inwestorskiego ZGM   (33 499 06 80  wew. 688).

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Franuś Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Franuś
Gość
Franuś

Ciekawy projekt. Ile jest pieniędzy w projekcie? Ile mieszkań ma szanse na modernizację ogrzewania? To dużo mieć sfinansowane zainstalowanie ogrzewania gazowego ale zapewne dla najemców jest duża zmiana kosztu ogrzewania a ci są raczej niebogaci.