Porady i inspiracje

Modelowanie ust – co powinieneś wiedzieć?

Modelowanie ust należy do najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Korzystają z niego zarówno osoby popularne, gwiazdy filmu czy telewizji, ale także zwykli obywatele. Dlaczego powiększanie ust jest tak popularne? Na powodzenie zabiegu składa się między innymi bezpieczeństwo oraz spektakularne efekty zabiegu. Co powinnaś wiedzieć o zabiegu powiększania ust? Na co musisz zwrócić uwagę? Chętnie odpowiemy na te pytania.

Modelowanie ust – nie tylko powiększenie?

Przed umówieniem się na wizytę z lekarzem medycy estetycznej warto zdać sobie sprawę, że zabieg modelowania ust nie służy wyłącznie ich powiększeniu. Korzyści jest dużo więcej. Wiele klientek decyduje się na zabieg, aby usunąć widoczną asymetrię ust. Modelowanie ust kwasem hialuronowym wpływa także na nawilżenie skóry. Dzięki zabiegowi wyeliminujesz drobne zmarszczki palacza, a co za tym idzie będziesz wyglądać młodziej. Przesłanką do zabiegu nie musi być więc chęć powiększenia ust.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – co musisz wiedzieć przed?

Przed podjęciem się zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym warto zasięgnąć rady lekarza. Specjalista omówi ewentualne przeciwskazania. W wielu przypadkach zabieg powiększania ust nie wiąże się ryzykiem, jednak warto dmuchać na zimne. Przed zabiegiem warto wystrzegać się kilku praktyk. Przede wszystkim odrzuć środki wpływające na rozrzedzenie krwi, takie jak aspiryna. Zrezygnuj z ekspozycji na promienie słoneczne oraz długiego pobytu w saunie. Pij dużo wody. Dzięki temu kwas hialuronowy lepiej się zwiąże. Do głównych przeciwskazań należą między innymi: infekcje, choroby nowotworowe, nadciśnienie tętnicze, ciąża oraz karmienie piersią.

Modelowanie ust – czy zabieg boli?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Dlaczego? Każdy z nas ma inny próg bólu. Wrażliwość jest bardzo różna, dlatego nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Powiększenie ust może przypominać ugryzie komara. Jeśli obawiasz się bólu, podziel się obawami z lekarzem. Zabieg jest możliwy do wykonania w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu niemalże całkowicie pozbędziesz się strachu. W skrajnych przypadkach wykorzystuje się znieczulenie stomatologiczne, jednak nie zawsze jest ono potrzebne. Co ważne kwas hialuronowy jest produktem, który naturalnie występuje w organizmie ludzkim. Jeśli boisz się powikłań, wiedz, powiększenie ust właściwie nie wymaga rekonwalescencji. Warto unikać promieni słonecznych, dużych temperatur oraz wysiłku fizycznego. Efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Powiększanie ust – jakich efektów się spodziewać?

Jakich rezultatów możesz się spodziewać? Efektem modelowania ust kwasem hialuronowym powinny być usta, o jakich marzyłaś. Lekarz medycyny estetycznej powinien dołożyć wszelkich starań, aby efekt końcowy stanowił Twój pożądany kształt. Dlatego powiększanie ust kwasem hialuronowym powinno być poprzedzone konkretną rozmową odnośnie oczekiwań. Warto, aby kształt ust był dopasowany do Twoich rysów oraz typu urody. Aby osiągnąć piękny, naturalny efekt warto zdecydować się na małą dawkę kwasu. Po podaniu kwasu hialuronowego można sprawdzić efekty. Jeśli nie są to zadowalające rezultaty, preparat w każdej chwili można zaaplikować ponownie. Radzimy zacząć od niewielkiej ilości, a więc 0,5ml kwasu. Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej z pewnością pomogą Ci dobrać właściwą ilość oraz metodę modelowania. Wejdź na https://www.wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/ i dowiedz się więcej.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to bezpieczny zabieg. Nadanie ustom objętości często wpływa na samoocenę, a co za tym idzie większą pewność siebie. Jeśli powodem Twoich kompleksów są wąskie usta, nie zwlekaj!

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments