Nie zwalniają tempa. Siatkarze Talent Sferawent nadal niepokonani

Występujący w I lidze śląskiej siatkówki zespół Talent Sferawent Cieszyn po raz kolejny zapisał na swoje konto efektowną wygraną. Ekipa znad Olzy pokonała 3:0 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa.

Pierwszy set cieszynianie wygrali pewnie 25:17. – Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, ale już w drugiej partii pojawiły się kłopoty z przyjęciem. Zaczęliśmy popełniać sporo błędów, ale też przeciwnik nam trochę pomógł, bo jest to młody zespół i widać było, że jeszcze trochę gry i zdobywania doświadczenia przed nimi – relacjonuje Bartłomiej Chmiel, trener Talent Sferawent Cieszyn.

Rzeczywiście w dwóch kolejnych setach gospodarze już nie dominowali tak mocno, ale mimo tego potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po wygraniu obu partii 25:20, pokonali częstochowian 3:0, zdobywając komplet punktów. Graczem spotkania został wybrany Patryk Chmiel. – Nie można powiedzieć, że to był łatwy mecz, choć wynik na to niby wskazuje. Wygrana na pewno cieszy, bo staramy się wykonywać swój plan i na razie to się nam udaje – podsumował szkoleniowiec drużyny znad Olzy.