Wydarzenia Bielsko-Biała

Pierwszy śnieg w Beskidach

Fot. Kamera online na Hali Miziowej

W górach już zima. Co prawda kalendarzowe lato jeszcze trwa, lecz wysoko w Beskidach spadł pierwszy w tym sezonie śnieg. Jest biało i… paskudnie.

Na zdjęciu widok z kamery zamontowanej na dachu schroniska PTTK na Hali Miziowej pod Pilskiem. Hala położona jest na wysokości około 1300 metrów n.p.m. Pierwszy śnieg oznacza trudne warunki turystyczne w wyższych partiach gór o czym warto pamiętać wybierając się na wycieczkę lub na grzybobranie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
no nie
no nie
1 rok temu

Rany Boskie globalne ocieplenie nie odpuszcza! Śniegu w górach wciąż przybywa.

Bruno Wątpliwy
Bruno Wątpliwy
1 rok temu
Reply to  no nie

Tak, nie odpuszcza. W styczniu w dolinach śniegu jak na lekarstwo jedynie powyżej 500-700 m. n.p.m. jest go jako tako. Ale oczywiście “nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie”.

Mark II
Mark II
1 rok temu
Reply to  no nie

globalne ocieplenie powoduje topnienie lodu, słodka woda zmienia trasę Golfstromu, który nas ogrzewa, To spowoduje u nas mocne oziębienie klimatu.

Rexy
Rexy
1 rok temu
Reply to  no nie

W bzdury opowiadane o globalnym ociepleniu uwierzyło mnóstwo ludzi, bo większość ludzi, to poczciwcy, którzy wierzą nie tylko politykom, ale nawet temu, co pokazują nam w telewizji.

e, e
e, e
1 rok temu
Reply to  Rexy

Jest jeszcze nauka i specjaliści, którzy pracują na codzień w problemie.

zdrajca nie poczekał na koniec lata
zdrajca nie poczekał na koniec lata
1 rok temu

W dolinach regionu Małopolski odczuwa się śnieg w Tatrach. Grzyby raczej średnio szuka się pod śniegiem. Do węgla coraz bliżej.