Wydarzenia Bielsko-Biała

Pierwszy śnieg w Beskidach

Fot. Kamera online na Hali Miziowej

W górach już zima. Co prawda kalendarzowe lato jeszcze trwa, lecz wysoko w Beskidach spadł pierwszy w tym sezonie śnieg. Jest biało i… paskudnie.

Na zdjęciu widok z kamery zamontowanej na dachu schroniska PTTK na Hali Miziowej pod Pilskiem. Hala położona jest na wysokości około 1300 metrów n.p.m. Pierwszy śnieg oznacza trudne warunki turystyczne w wyższych partiach gór o czym warto pamiętać wybierając się na wycieczkę lub na grzybobranie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
no nie
no nie
17 dni temu

Rany Boskie globalne ocieplenie nie odpuszcza! Śniegu w górach wciąż przybywa.

Bruno Wątpliwy
Bruno Wątpliwy
17 dni temu
Reply to  no nie

Tak, nie odpuszcza. W styczniu w dolinach śniegu jak na lekarstwo jedynie powyżej 500-700 m. n.p.m. jest go jako tako. Ale oczywiście “nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie”.

Mark II
Mark II
16 dni temu
Reply to  no nie

globalne ocieplenie powoduje topnienie lodu, słodka woda zmienia trasę Golfstromu, który nas ogrzewa, To spowoduje u nas mocne oziębienie klimatu.

Rexy
Rexy
16 dni temu
Reply to  no nie

W bzdury opowiadane o globalnym ociepleniu uwierzyło mnóstwo ludzi, bo większość ludzi, to poczciwcy, którzy wierzą nie tylko politykom, ale nawet temu, co pokazują nam w telewizji.

e, e
e, e
16 dni temu
Reply to  Rexy

Jest jeszcze nauka i specjaliści, którzy pracują na codzień w problemie.

zdrajca nie poczekał na koniec lata
zdrajca nie poczekał na koniec lata
18 dni temu

W dolinach regionu Małopolski odczuwa się śnieg w Tatrach. Grzyby raczej średnio szuka się pod śniegiem. Do węgla coraz bliżej.