Cieszyn Na sygnale

Potężny korek w Ochabach. Zderzyły się trzy pojazdy, w tym dwa tiry (aktualizacja) | ZDJĘCIA

Fot. KPP w Cieszynie

Dziś, około godz. 8.35, w Ochabach na “wiślance” doszło do wypadku. Utrudnienia w ruchu są ogromne. Na jezdni w stronę Katowic utworzył się korek. Dwa pasy w stronę Katowic są zablokowane. Wkrótce jednak ruch będzie puszczony wahadłowo.

Jak informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, na ulicy Głównej w Ochabach Małych zderzyły się trzy pojazdy. Ze wstępnych danych wynika, że kierowca ciągnika siodłowego z naczepą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, by ustąpić pierwszeństwa pieszej.

– W jego tył wjechał kolejny tir, a w niego z kolei osobowe renault. Pierwsze informacje płynące z miejsca zdarzenia mówią o tym, że na szczęście nikt poważnie w nim nie ucierpiał – dodaje Krzysztof Pawlik.

Aktualizacja, godz. 10.00.

Krzysztof Pawlik informuje, że ruch w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem w kierunku Katowic. Znanych jest więcej szczegółów dotyczących osób kierujących. Za kółkiem pierwszego tira siedział 52-letni mężczyzna, za kółkiem drugiego – 58-latek, natomiast osobówką kierował 63-latek.

Fot. KPP w Cieszynie

Godz. 11.45

Droga jest już całkowicie przejezdna.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek
Lolek
1 rok temu

Tłuki w tirach????

Kaja
Kaja
1 rok temu
Reply to  Lolek

Najwięcej mają do powiedzenia ci co jeżdżą tylko do kościoła i do tego z nawigacją

Irena
Irena
1 rok temu

Większość tirowcow to tępe ćwoki i alkoholicy.

Łobserwator
Łobserwator
1 rok temu
Reply to  Irena

Irenko… Prawo w Polsce nie mówi o tym że tir tira nie może wyprzedzić chyba że tak mówią znaki to po pierwsze a po drugie osoby po szkole zawodowej to osoby które najczęściej pracują w tym kraju na wspólną kasę czyt. Odprowadzają podatki. Żeby takie osoby jak ty mogły chapać benefity. Cieszę się że ty jesteś wykształcona i czujesz się z tym wyjątkowo!! A obrażanie osób po szkole zawodowej jest poniżej poziomu wszystkich szkół.

Julek
Julek
1 rok temu

Tirowcy pustostany umysłowe. d****e z mózgiem ameby

Łobserwator
Łobserwator
1 rok temu
Reply to  Julek

Julek nie czytaj tylko obrazków.. Trzecim uczestnikiem kolizji był samochód osobowy, może wypowiesz się jeszcze co do “ameb” w osobówkach? Dziękujemy z góry…

Julek
Julek
1 rok temu
Reply to  Łobserwator

Powielam opinie o tirowcacach bezmozgowcach.

Irena
Irena
1 rok temu
Reply to  Łobserwator

Rzekome ameby nie są takim zagrożeniem jak tir. Amebo!!! Wyprzedzanie tir tira jazda na zderzaku itp. typowe dla tumanow w tirach. Ale czego się spodziewać po glupku max po zawodowce?!!!!

Jelen
Jelen
1 rok temu
Reply to  Julek

Hu.j ci w d.upe pajacu

Julek
Julek
1 rok temu
Reply to  Jelen

Odezwał się burak z tira.zakomplekwiony cwaniaczek.

Pieron
Pieron
1 rok temu

Ja tu widzę zestaw siodlowy oraz samochód ciężarowy z przyczepą.

Łobserwator
Łobserwator
1 rok temu

Nie ważne że ktoś straci życie z kierowców najważniejsze że pieszy zdąży do sklepu… Bezpieczna jazda? Rozumiem popieram ale czy gwałtowne chamowanie na drodze jest konieczne żeby tylko pieszy mógł przejść przez jezdnię?

Dzielnicowy
Dzielnicowy
1 rok temu

Są wyraźnie znaki ograniczające prędkość przy zbliżaniu się do przejścia dla pieszych.Pozatym ja oduczyłem się wpuszczać pieszych na dwupasmowych drogach.Wcześniej sprawdzam w lusterkach jaki jest ruch za mną,by ich bezpiecznie wpuścić.Przez grzeczność można mieć nieraz kogoś na sumieniu.

Maliniak
Maliniak
1 rok temu
Reply to  Dzielnicowy

Na dwupasmówkach obowiązkowo powinny być wiadukty dla pieszych albo światła . Jesteśmy krajem jeszcze daleko daleko w tyle za krajami zachodnimi.
Drogowcy nawet nie wiedzą że drogi zakorkowane są z braku świateł gdyż kierowcy jadą na dobijanego.