Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Spektakularne widowisko w Bielsku-Białej. Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek!

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek, gwiazdorska obsada, soliści, polski i międzynarodowy balet, projekcje multimedialne! Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz, wróćmy wspomnieniami do najpiękniejszych polskich piosenek dwudziestolecia międzywojennego.”Lata 20-te, lata 30-te – Koncert Muzyki Przedwojennej” już 25 listopada w Bielskim Centrum Kultury!

Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art składająca się z wybitnych artystek młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Tak dobrana, gwiazdorska obsada jest gwarancją sukcesu!

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący muzykę Króla Walca – Johanna Straussa tym razem zaprezentuje się Państwu w repertuarze muzyki przedwojennej.

Historia zatacza koło, znów po stu latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie, a także europejskie sale koncertowe, usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią m.in. “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Ada! To nie wypada!”, “Powróćmy jak za dawnych lat”, “Tango milonga”, “Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii.

Nie zabraknie także popisowych tang oraz czardaszy w wykonaniu niezwykłych artystów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo m.in. melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczówny, Jana Kiepury i innych. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Artyści udowodnią tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic!

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

Bilety:
Kasa Bielskiego Centrum Kultury
Tel. 33 828 16 45, 33 828 16 55, 512 265 535
Bilety online:
Grupy powyżej 10 os. – [email protected]

google_news